metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Niezadowolona ~Niezadowolona (Gość)24.09.2016 21:40

Zakaz aborcji, zakaz antykoncepcji, zakaz bezdzietności, zakaz wszystkiego. Najlepiej będzie zakryć twarze szmatami jak w Islamie i błagać męża o pozwolenie na wyjście. Tak to zaczyna wyglądać.

81


anty-pis ~anty-pis (Gość)24.09.2016 21:51

Telus...autorytet moralny,dno i pół metra mułu.

82


Baba ~Baba (Gość)24.09.2016 22:32

Chyba przerobić się na faceta. Dziś strach być kobietą,bo jeszcze trochę,a kolor podpasek będzie ustawowo narzucony. Moja d...mój problem.

91


Iwona ~Iwona (Gość)24.09.2016 22:49

To nasze ciało,nasza decyzja,nasze sumienie politykom wara o nasz¡!!!!!!!!!!!!!!!!

91


x ~x (Gość)24.09.2016 23:06

szkoda komentować.
Brak słów.
Ja się pytam kto decyduję o naszym życiu?
Zabronią tego, tamtego i owego ale każdy zrobi sam to co będzie uważał za stosowne. Nikt nie ma prawa decydować za kobietę która została zgwałcona w skutkach czego zaszła w ciążę, o tym czy urodzi czy nie. Jest wiele informacji "Kobieta w ciąży miała 3 promile". Te kobiety mają mieć dzieci? a czy ktoś pomyślał co to dziecko będzie miało za życie?. Z domu dziecka do rodziny zastępczej, z rodziny zastępczej do domu dziecka. Nie każda kobieta jest gotowa by zostać matką i nie każda tego chcę. Żyjemy w wolnym kraju i żaden człowiek nie ma prawa nam nic zakazywać. A wypowiedzi typu "dzieci chore są cudowne". Powtórzę: nie każdy jest na to gotowy. Pozdrawiam.

60


Iwona ~Iwona (Gość)24.09.2016 22:41

No,wreszcie ktoś napisał to o co chodzi dzięki Ci CHEMIK!!!!!! Brawo¡!!!!!!!!!!!!!

60


Marynia ~Marynia (Gość)24.09.2016 22:27

A może uciecze ch...za gwałt i równouprawnienie dla kobiet. Mało, że to kobieta ponosi wszelkie cierpienie fizyczne,psychiczne, finansowe za dziecko, to jeszcze ja g...odrzucić? Ludzie w rządzie zajmijcie się prawdziwa polityka państwa a nie tzw.d... MARYNI.

40


qqryq ~qqryq (Gość)25.09.2016 09:04

a pani poślicy kazał kto urodzić?

42


Gosc ~Gosc (Gość)24.09.2016 11:29

Dla nich jest oczywiste zenpowinnas poswiecic swoje zycie dla dziecka ! Nie wazne ze sama chowasz juz 2 i cala 3 trafi do domu dziecka.

132


Feministka ~Feministka (Gość)25.09.2016 09:49

Jak nie chcą aborcji to niech jej sobie nie robią! Kobiety mają prawo decydować o swoim własnym ciele! Oprócz macic mamy mózgi, sumienie, uczucia i samoświadomość!!!

62


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat