metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
aaaa ~aaaa (Gość)24.09.2016 12:07

najlpeij zostawic ten temat mam dobra ustawe

01


Witek ~Witek (Gość)24.09.2016 12:41

Na temat aborcji i poronień bo też są zwane aborcją powinny się wypowiadać tylko te kobiety co mogą mieć dzieci a reszta hołoty na czele z facetami zakonnicami i klechami zero wypowiedzi na ten temat jaka to demokracja w tym kraju.To PIS się juz sam zatopił i może dotrwa do wyborów bo ja ich zawsze wspierałem ale teraz widząc jakie głupoty wyczyniają szczególnie Pan Antoni .Czy to nie przypadkowo wszczęto burzę w sprawie aborcji przysłaniajac temat umowy CETA by społeczeństwo nie zwracało uwagi bo byc może ta umowa zostanie podpisana na co PIS nie powinien się zgodzić bo już będzie po nas .Koniec ze sługusami Jankesów żeby własnego rozumu nie miec i nie dbać o dobro kraju i obywateli tylko lizać tyłki obcym cały czas.To nie sa patrioci skoro szkodza społeczeństwu i bezpieczeństwu kraju

121


Alina ~Alina (Gość)24.09.2016 12:44

Czy ktoś widzi różnicę w gwałcie dokonanym przez pojedynczego przestępcę i gwałcie zbiorowym z jednoczesnym okaleczeniem ofiary? Jeśli tak to to gdzie w proponowanej ustawie jest o tym mowa.

50


katolik ~katolik (Gość)24.09.2016 13:06

Posłanka sekty pisowskiej Waserman usuneła ciaże czyli zabila swoje dziecko?

70


Niezadowolona ~Niezadowolona (Gość)24.09.2016 12:10

Chory, patologiczny kraj. Nie każda Kobieta chce umierać przez zagrożony płód! Niech kobiety maja prawo do decyzji, czym będziemy różnić się od zwierząt nie mogąc decydować? Mam być dodatkiem do mojej macicy? Gwałt nie miał prawa się zdarzyć, tak jak ciąża z gwałtu nie musi oznaczać przymusowego macierzyństwa: jest to sprawa bardzo indywidualna i o swoim losie powinna decydować tylko i wyłącznie zgwałcona Kobieta nosząca zarodek. Już w tej chwili turystyka aborcyjna do krajów gdzie jest ona legalna ma wielki rozmiar. O tym się oczywiście nie mówi, lepiej poruszać pro-katolickie tematy. Mieszkam za granicą, tęsknię za Polską. Byłam przekonana że sytuacja polityczna zmieni się na tyle, że będę mogła wrócić, bez obaw o swoją przyszłość. Wychodzi na to, że nie. Nie chcę by moja Córka w przyszłości czuła się niewolnicą tylko dlatego, że urodziła się dzieckiem tej płci.

152


Spectator ~Spectator (Gość)24.09.2016 11:16

Radziszewska się nie wypowiadała,ważniejszy rajd rowerowy.Żałosne:((

118


chemik ~chemik (Gość)24.09.2016 16:00

Znowu zasłona dymna. Za każdym razem, gdy rządzący szykują jakieś świństwo, nagle najważniejszym (i medialnym) tematem jest aborcja. Mamy dobrą ustawę i nie powinni jej zmieniać.
Oczywiście najważniejsze jest zdanie Prezesa - on tyle dzieci urodził i wychował....
A może zostawić ten problem kobietom. Prawdziwym kobietom, a nie z sekty RM, które już nie zajdą, a których nawet kijem nikt by nawet nie tknął. Oczywiście kobiety do roli samobieżnych macic sprowadzają też młodzieńcy 70+ z tej samej sekty. Nie jestem zwolennikiem aborcji, ale nie lubię gdy ktoś za mnie decyduje, odbierając mi jakiekolwiek prawa. Oczywiście aborcja nie może być jak swego czasu w NRD środkiem antykoncepcyjnym, ale uważam że kobieta ma prawo usunąć dziecko z gwałtu (przypomina traumę, którą przeżyła i nosi geny degenerata), dziecko z wadami genetycznymi uniemożliwiającymi życie (jak ostatnio w Wawie świętojebliwy profesor doprowadził do tragedii rodziny) oraz w sytuacji, gdy ciąża zagraża życiu matki.
Chyba już czas oddzielić państwo od kościoła, czas żeby faceci w sukienkach przestali nami rządzić (tym bardziej, że nie są wzorami moralności) i żeby sekta kierowana z Torunia przestała trząść tym państwem.

180


omg ~omg (Gość)24.09.2016 16:14

coś czuje, że będzie jeszcze więcej dzieci w domu dziecka..proste

122


patologia w kraju ~patologia w kraju (Gość)24.09.2016 16:15

takie dziecko z gwałtu..kiedyś zapyta gdzie tatuś..i kosa

82


xyz ~xyz (Gość)24.09.2016 16:19

i to jest niby kraj demokratyczny...ja pier...

94


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat