metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zmutowany chomik ~zmutowany chomik (Gość)29.10.2013 08:31

tak trzymać, tępić zaraze

00


gość ~gość (Gość)29.10.2013 09:02

Zgadzam się trzeba tępić takich ludzi którzy sprzaedają prochy, najwięksi handlarze mieszkają na piatowskiej

00


leafly.com ~leafly.com (Gość)29.10.2013 09:13

To jakieś siano :)

00


Alaska ~Alaska (Gość)29.10.2013 09:16

A ja jestem za legalizacją . Moim zdaniem tak wódka jak i papierosy też szkodzą , więc tak ,dorosły człowiek wie czy może brać narkotyki ,pić alkohol czy palić papierosy,i tu decyduje sam bo jest pełnoletni ,a małolatą tak jak alkohol i papierosy zakazać i to wszystko ,będzie pełnoletni to zdecyduje czy dobrze robi czy źle . Ale jeżeli nie wiadomo o co chodzi ,to chodzi wiadomo o co....Pozdrawiam.:-)

00


jajaja ~jajaja (Gość)29.10.2013 09:16

A teraz pewnie odezwą się głosy wolności, które stwierdzą że policja zrujnowała im życie, że nabruździła im w aktach. A biedne, nieświadome dzieci gdy dorosną będą miały problem ze znalezieniem pracy. A ja usiądę i zapłaczę nad ich losem, i nad tym, że głupie, zacofane, moherowe, faszystowskie społeczeństwo nie potrafi docenić zalet narkotyków... .
Pffff!

00


zmutowany chomik ~zmutowany chomik (Gość)29.10.2013 09:43

"Alaska" napisał(a):

z twoim rozumowaniem na alasce masz miejsce

00


hejkum kejkum ~hejkum kejkum (Gość)29.10.2013 09:51

"jajaja" napisał(a):
głupie, zacofane, moherowe, faszystowskie społeczeństwo nie potrafi docenić zalet narkotyków... .

Zalety wódy doceniło, więc nic straconego jeszcze :)

00


Zanzi ~Zanzi (Gość)29.10.2013 10:48

"hejkum-kejkum" napisał(a):

Te zalety widać w prawie co drugim artykule na epiotrkow :)) Co chwile ktoś kogoś atakuje pod wpływem alkoholu, ktoś kogoś przejeżdża lub potrąca pod wpływem alkoholu, ktoś "sprawuje opiekę" nad dziećmi pod wpływem alkoholu, ktoś dźga kogoś nożem pod wpływem alkoholu, ktoś kradnie czyjeś mienie pod wpływem alkoholu....długo by wymieniać ;)

00


husqvarna ~husqvarna (Gość)29.10.2013 11:05

widać że świeżak , hodowany na dzikich łąkach :) bez kitu , niech to prawo wkońcu zmienią - ludzie pomyślcie o tym - to nie jest tak że marihuana to zło...to jest krzak który istnieje dłużej niz człowiek na tej Ziemi... nie stworzył jej szatan tylko Bóg :) niech zalegalizują HODOWLE DO 3 KRZAKÓW I PROBLEM Z DILERAMI BEDZIE SKONCZONY A PALIŁ BEDZIE TEN KTO CHCE BO NASIONA MOŻNA KUPIC LEGAAAAAAAALNIE OD LAT. --- walka z ziołem = walka z wiatrakami.

00


prawda ~prawda (Gość)29.10.2013 12:44

To wszystko jest dziwne, może i jest dużo rzeczy dla ludzi , ale większość głupieje po środkach typu dopalacze i narkotyki , mam znajomą która jest nękana i zastraszana przez osobobe takiego typu!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat