metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jednak ~jednak (Gość)28.11.2013 11:05

Czyli coś wiedziała skoro mają analizować te zeznania i dowody..

01


ech ~ech (Gość)28.11.2013 11:27

Jeśli ta posłanka ,która jest lekarzem wiedziała ,lub miała dowody na temat molestowania dzieci ,a nie powiadomiła wcześniej organów ścigania ,to jest współwinna tej sytuacji.Ale dla mnie jest to sprawa śmierdząca.Komuś zależało ,żeby wykopać księdza IRKA.

10


sowa ~sowa (Gość)28.11.2013 11:28

Czyli co wiedziała Pani Poseł (Zd)Radziszewska? A jak wiedziała to czemu wcześniej sama się nie zgłosiła do Prokuratury tylko posłała "prawie dziennikarza" na wywiad?

10


lolek ~lolek (Gość)28.11.2013 13:22

Kiedy tej pani już Piotrkowianie podziękują za bycie posłem, to myślę ,że straci też swoich pacjentów.

10


Nie płeć głupot ~Nie płeć głupot (Gość)28.11.2013 13:39

A to ciekawe, że wywiad był "ustawką" przeciwko księdzu. Czy w takim wypadku ktoś go zmusił to tych skandalicznych wypowiedzi? I jak to się stało, że zautoryzował swoje słowa? Kto stosował ten przymus wobec niego w radio, gdy potwierdzał swoje słowa? Nie ośmieszajcie siebie i księdza.

01


Telewidz ~Telewidz (Gość)28.11.2013 13:44

Z tego co pamietam, pani Poseł w TV powiedziała, że zaczęły do niej docierać jakiekolwiek informacje po opublikowaniu wywiadu. I mówiła też, że nie zgłosiła się do niej ofiara księdza. Więc niby co miała zgłosić do prokuratury?

01


Puchacz ~Puchacz (Gość)28.11.2013 13:48

Dlaczego Sowo obrażasz dziennikarkę? Spisała wywiad i tylko to co ks. Irek Bochyński powiedział. Miej do niego pretensje, że powiedział okropne rzeczy. I potwierdził je jeszcze w radio w rozmowie z dziennikarzem innym niż dziennikarka, która z nim wcześniej rozmawiała.

01


Luca ~Luca (Gość)28.11.2013 14:45

ona nie ma już pacjentów, przyjaciół też nie ma; jak ktoś taki może mieć przyjaciół???

10


muza21 ~muza21 (Gość)28.11.2013 15:01

PLIM PLU BUM proszę napisz to jeszcze raz "Powiedział niemowa głuchemu że szczerbaty wygryzł włosy łysemu" Takie to dowody ma Radziszewska na ks.Bochyńskiego

00


97-300 97-300ranga28.11.2013 16:49

"ech" napisał(a):
sytuacji.Ale dla mnie jest to sprawa śmierdząca.Komuś zależało ,żeby wykopać księdza IRKA.

Wiesz, ja też tak pomyślałem, a co się tyczy pani poseł Radziszewskiej to może niech skorzysta z tych bezpłatnych konsultacji dla kobiet. Donald przestawił ją na bocznicę i od tego czasu biedaczka odnaleźć się nie może bo ma wiedze że to jest jej ostatnie posłowanie i znów będzie szeregowym dohtorem,a to bardzo boli.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat