metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)02.12.2013 15:03

"Redaktorekniemaj" napisał(a):
ale ludzie się nagwizdali 11 listopada, całe 3 sztuki obrońców ks.IB. A inni potem do ER podchodzili, wstydząc się za te 3 gwizdające sztuki. A może ty redaktorze maj byłeś tym gwizającym i ci żal, że tak ci to marnie wyszło?


Ja nie gwizdałem Pani Elu, myślę jednak, że ludzie gwizdali nie tylko z powodu Bochyńskiego tylko z powodu Pani.

10


Do_tych_co_wierzą_w_księdza ~Do_tych_co_wierzą_w_księdza (Gość)02.12.2013 16:11

Sąd w Rawie Mazowieckiej skazał 49-letniego księdza na 8,5 roku więzienia. Sąd uznał, że wykorzystywał seksualnie pięciu chłopców
49-letni ksiądz Sławomir S. z parafii w okolicach Rawy Mazowieckiej dostał też zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi i zbliżania się do nich, a także prowadzenia zajęć edukacyjnych z dziećmi. Proces toczył się z wyłączeniem jawności, niejawne było też uzasadnienie wyroku.
Śledztwo wszczęto po złożeniu zawiadomienia przez jednego z pokrzywdzonych, który dzisiaj jest dorosły. Śledczy ustalili, że ksiądz wykorzystywał go wielokrotnie w latach 2007-2008, kiedy nie miał ukończonych 15 lat. Duchownego zatrzymano wiosną ub. roku i wtedy usłyszał pierwsze zarzuty. W trakcie śledztwa ich zakres został poszerzony.
Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,15059162,Wyrok_dla_ksiedza_pedofila__sad_skazal_go_na_8_5_roku.html#ixzz2mKWcSryP

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat