metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
historyk ~historyk (Gość)04.05.2017 11:32

Wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy - Francja tez przegrała i co się wielkiego stało, przecież to sport.

51


alejaja ~alejaja (Gość)04.05.2017 11:38

Do ~historyka, co ty nie słyszałeś że francuzi bawili się dwa dni wcześnie w wabanku w Piotrkowie razem z zawodniczkami Piotrcovii dlatego nie ma co się dziwić efektom.

23


dj ~dj (Gość)04.05.2017 14:17

Wy nie macie gorszych problemów tylko VaBank i kto z kim. Żenada

41


yoyo ~yoyo (Gość)04.05.2017 13:07

Gdyby nie Wypych to dawno byłaby 2 liga. A jesli chodzi o ten mecz to Zabawy wiadomo kogo wiadomo z kim i wiadomo gdzie wychodzą bokiem teraz.

54


do lolek ~do lolek (Gość)04.05.2017 12:44

dziewczyny już dawno mówiły o złej atmosferze w drużynie ,ale nikt z tym nic nie robi

45


Janusz ~Janusz (Gość)05.05.2017 12:00

Ja również pracuje, i miedzy praca w wolne dni chodzę do knajpy potańczyć i wypić co nieco, ale zaraz komentujący mnie zjedzą ze w wolne dni nie można się w ten sposób odstresowac

80


. ~. (Gość)05.05.2017 12:24

Proponuję, aby niektórzy zastanowili się nad swoimi komentarzami.
Dziewczyny ja jestem z Wami dumny po zwycięstwach wierny po porażkach.
Powodzenia w kolejnych meczach!

51


psycholog-socjolog ~psycholog-socjolog (Gość)04.05.2017 17:01

Nieudacznicy chcą samych zwycięstw to jest psychologicznie uzasadnione bo nic ich w życiu nie cieszy, roboty nie mogą znaleźć ze względu na swe niesamowite predyspozycje których nie doceniają pracodawcy, rodzice i dziewczyny ich nie kochają, tańczyć nie umieją, bawić i śmiać także, wódki nie piją, na "górkę" i do vabanku nie chodzą ale za to są całkowicie wypełnieni nienawiścią do wszystkiego co ich otacza i sami nie wiedzą dlaczego tak jest.

62


lolek ~lolek (Gość)04.05.2017 11:37

wyrzucic wypych i bedziecie grac równo ,a nie jak dzieci raz wygrac 12 toma ,a raz przegrac porazka

38


gal ~gal (Gość)04.05.2017 17:07

Ja to się dziwię dziewczynom, że chce im się jeszcze grać po takich komentarzach przecież to psychopaci którzy nie zasługują nawet na jedno zwycięstwo w sezonie nic dziwnego że strona Piotrcovii ich przepędziła należ ich wyłapać i przymusowo leczyć dla ich dobra.

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat