metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wojciech ~wojciech (Gość)08.03.2023 13:34

Potrzebna jest jeszcze edukacja bo sam program to za mało. Mój kolega z pracy ma taki problem ale niestety jest ogłupiony przez kościół. Jego żona jest lekarzem, starają się o dziecko od 10 lat, problem jest po jego stronie bo ma mało ruchliwe plemniki. Problem rozwiązałoby zapłodnienie in vitro, ale oboje są ogłupieni przez kościół i zamiast zapłodnienia to się modlą i wydają kasę na kościelne terapie. Za niedługo ona już będzie za stara na ciążę i nic z tego już nie będzie. Za nic nie można go przekonać, że w ciążę nie zachodzi się od modlenia.

1611


123ep ~123ep (Gość)12.03.2023 07:40

Kolega kolegę przez portelege

01


123ep ~123ep (Gość)12.03.2023 07:38

Już mają o czym mówić. Najpierw finansowane in- vitro, a późniejszym finanse na aborcję. Najważniejsze potrzeby miasta

10


politolog ~politolog (Gość)09.03.2023 22:39

Jakaś ta kiełbaska wyborcza taka nieświeża.

50


Taka ich logika ~Taka ich logika (Gość)09.03.2023 09:14

Za aborcją i za in vitro.

171


 ludzkie i nie tylko ~ ludzkie i nie tylko (Gość)08.03.2023 16:36

Żadna metoda poczęcia, która daje rodzicom największy skarb, jakim jest dla nich dziecko nie może być niczym złym, jeśli ono się rodzi i czyni ich szczęśliwymi.

163


Jestem Za ~Jestem Za (Gość)08.03.2023 18:03

Niepłodność jest chorobą XXI wieku o czym się nie mówi a wiedzą o niej tylko osoby się z nią zmagające...ktoś kto nie przeszedł przez drogę leczenia niepłodności oraz całą procedurę in vitro nie powinien się wypowiadać. Sa to dramaty setek tysięc par starających się o dziecko. JESTEM ZA!

77


Udawana troska. ~Udawana troska. (Gość)09.03.2023 19:54

KO ma jakieś rozdwojenie jaźni. Chcą aborcji na życzenIe(ogłaszał, to Tusk) i dopłat do in vitro, ze względu na demografię. To się wzajemnie wyklucza. To zwykła walka, o głosy ludzi bezdietnych.

43


Pytanie ~Pytanie (Gość)09.03.2023 19:06

A co z dopłatami do prezerwatyw? Też będą? Bo jestem zainteresowany.

40


zainteresowana ~zainteresowana (Gość)09.03.2023 18:21

jak ktoś sam nie doświadczył tego dramatu, to niech zatrzyma swoje zdanie dla siebie. Takie programy są bardzo potrzebne, bo kosztowna terapia wymaga wielu środków. A czasem jest to jedyny sposób na posiadanie bezcennego Skarbu jakim jest dziecko

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat