metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
taka pomoc ~taka pomoc (Gość)04.10.2017 15:24

Skierowałam do nich pismo i nawet nie raczyli odpowiedzieć... :(

40


gość ~gość (Gość)04.10.2017 17:52

Podobna sytuacja brak odpowiedzi

10


devito ~devito (Gość)04.10.2017 22:40

Do kogo mają po grudniu zwracać się pokrzywdzeni przez "Plujnię Trybunalską"?

02


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)04.10.2017 23:06

Cytuję:
Nie wiadomo jeszcze, czy ośrodek będzie kontynuował działalność w roku 2018. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że podjęcie starań o przedłużenie "żywotności" zależy w głównej mierze od tego, ile osób otrzymało wsparcie ze strony OPP. Dlatego zachęcamy, by korzystać z usług placówki...


No ludziska, zlitujta się nad losem zatrudnionych tam pracowników - wszak los ich etatów wisi na włosku! Róbta przestępstwa, stosujta przemoc wobec innych - wtedy być może ofiary Waszych czynów zgłoszą się tam po pomoc, oni im pomogą, i w ten prosty sposób uzasadnią swoją "niezbędną przydatność"! No ludziska, dejta im szansę ! ;)
Ja nie wiem - to już policja i sądy to zbyt mało, by zapewnić bezpieczeństwo obywatelom i udzielić im niezbędnej pomocy, gdy staną się ofiarami przestępstw? Potrzebne są jeszcze dodatkowo jakieś dziwne twory?

30


97-300 97-300ranga05.10.2017 07:41

Sielanka , żyć nie umierać !

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat