metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
anula_23 ~anula_23 (Gość)13.06.2011 15:32

Rondo jest zdecydowanie potrzebne. Ktoś kto miesza na osiedlu przy Polnej to wie że jest ciężko z tamtąd wyjechać, zwłaszcza w lewo.

00


P51 ~P51 (Gość)13.06.2011 15:56

"asd" napisał(a):
rondo - tak! pseudominirondo - NIE!


Właśnie!
Rondo - tak.
Krowi placek - nie!

00


zigi ~zigi (Gość)13.06.2011 16:01

Rondo jest w tym miejscu jak najbardziej potrzebne. Osobiście jestem za zwiększeniem tego "krążka" do takich rozmiarów jak na Belzacka/Kostromska. Od Słowackiego jak i os W. Polskiego nagminnie jest łamane ograniczenie prędkości, nie mówiąc już że strach przejść po przejściu dla pieszych

00


Waldemar ~Waldemar (Gość)13.06.2011 16:03

Ja tak pośrednio w temacie.
Jest w Piotrkowie jakaś kawiarenka internetowa jeszcze? Kiedyś była niedaleko, "V element" się nazywała czy coś, ale jak ostatnio jechałem to chyba splajtowali.

00


Cami ~Cami (Gość)13.06.2011 16:11

Ronda,rondeczka,krowie placki - a przejdzcie się "chodnikiem" po przeciwnej stronie ścieżki rowerowej,tam po stronie chińczyka. Może miasto troszkę o pieszych pomyśli,a nie tylko o kierowcach. Niech wszystkim żyje się lżej i piesi też niech się czują dobrze na wyznaczonych im miejscach.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga13.06.2011 16:20

"ANTONI" napisał(a):
ZNAK STOP ZAŁATWIŁ BY SPRAWĘ W 100%

Srali muchy, będzie wiosna. Zobacz, ile osób zatrzymuje się na stopie przy wjeździe z Al. Kopernika na rondo Sulejowskie. A kolizje jak były, tak są dalej, zmniejszyła się jedynie ich ilość.

00


maddox ~maddox (Gość)13.06.2011 17:08

"anula_23" napisał(a):
Rondo jest zdecydowanie potrzebne. Ktoś kto miesza na osiedlu przy Polnej to wie że jest ciężko z tamtąd wyjechać, zwłaszcza w lewo.


Co to ma za znaczenie? Ilu jest takich kierowców, którzy muszą wyjechać z w lewo w Kostromską? W ten sposób to by trzeba robić ronda na połowie głównych Piotrkowskich ulic, np. na Słowackiego, co droga osiedlowa powinno być rondo bo przecież jest ciężko wyjechać. Ja jestem się gotów założyć, że o dowolnej godzinie wyjazd w lewo z Polnej zajmie mi nie więcej niż 5 minut. Jeśli wybudują tam pełnowymiarowe rondo, to będę nawet za, ale ten krowi placek należy stamtąd jak najszybciej zabrać! Pisałem to 1000 razy, napiszę i 1001. Miejsce takich mini-rond jest na osiedlowych drogach (np. Szkolna/Daniłowskiego), a nie głównych ulicach miasta!

Komentarz był edytowany przez autora: 13.06.2011 17:10

00


Judasz ~Judasz (Gość)13.06.2011 17:32

Ciepło się robi. Mniej odwiedzin portalu. Odgrzewamy popularne kotlety.

00


Doker ~Doker (Gość)13.06.2011 17:34

Postawić tam jakiegoś dmuchanego słonia czy makietę żubra (co to w sklepach stały) i już będzie wyglądało poważniej, bo jak słusznie zauważają poprzednicy, to "rondo" raczej rozśmiesza i prowokuje do przymykania oka na znaki przed nim.

00


A...... ~A...... (Gość)13.06.2011 17:55

JA MIESZKAM NA ULICY POLNEJ I MYŚLE,ŻE ROZWIĄZANIE JEST BARDZO DOBRE TYLKO SZKODA ŻE NASZE RONDO NIE PRZYPOMINA RONDA I DLATEGO JEST TYLE STŁUCZEK POCIESZAJĄCE JEST TO ŻE PRZYNAJMNIEJ MOŻNA NORMALNIE WYJECHAĆ I MYŚLE ŻE JEST BARDZO POTRZEBNE.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat