metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)09.09.2016 23:13

Cytuję:
dziecko za zgodą babci wyszło przed blok, aby podlać swój dziecięcy ogródek pod balkonem (...) Jak ustalili funkcjonariusze dziecko poszło na plac zabaw przy ulicy Norwida i nie potrafiło odnaleźć drogi powrotnej


Teraz mnie już aż tak bardzo nie dziwi, że co niektórzy nawet i trzecioklasistów do szkoły prowadzają. Jakieś mniej kumate te dzieci, niż dawniej. Wyjdzie toto przed własny blok i zgubi się.

145


antybabcia ~antybabcia (Gość)09.09.2016 16:46

Takie madre sa babunie wlasnie

714


Hadsa ~Hadsa (Gość)09.09.2016 17:42

Z Łodzi musieli jechać policjanci bo u nas w Piotrkowie nie ma kto pracować?

110


aaaa ~aaaa (Gość)10.09.2016 10:24

ja jak mialem 7 lat to juz sam sie bawiłem na podwórku z kluczem na szyji naprawde te dzieci teraz jakies zacofane

100


lux ~lux (Gość)09.09.2016 18:08

Widziałam przy Focusie zapłakana mamę dziecka. wyobrażam sobie jaki to stres. Brawa dla Policji piotrkowskiej 👏

160


zz75 zz75ranga09.09.2016 18:02

Zero komentarza do ,,Policjanci apelują do wszystkich rodziców i opiekunów, aby ze szczególną uwagą i ostrożnością zajmowali się dziećmi na placach zabaw, nad akwenami, na zakupach w marketach,,

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat