metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mieszkaniec miasta ~mieszkaniec miasta (Gość)19.04.2024 14:35

Brakło w tym materiale informacji bardzo "istotnego" poparcia dla Pana Chojniaka - jakie dał mu Pan poseł z PIS-u - Grzegorz Lorek. Nie rozumiem dlaczego tego państwo nie dopisaliście. A może rozumiem... :)

Moderator: tresc informacji
A to z tego względu, że temu tematowi poświęcony był osobny artykuł: https://epiotrkow.pl/news/Kogo-w-Piotrkowie-poprze-PiS,54317 Pozdrawiamy serdecznie.

83


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)19.04.2024 15:38

Panie Wiernicki, nie zawiedź nas! Pójdziemy do urn z nadzieją, że dobrze wybraliśmy i z wiarą, że podołasz. Z porażek wyciągaj wnioski, wrogów ignoruj i cała naprzód. Wygranych wyborów życzymy /nie dziękuj/. Młodzi są skrzydłami dorosłych.

163


baracuda ~baracuda (Gość)19.04.2024 16:24

heh.... wrrr
Jest Lista_rankingowa_Cyberbezpieczny_Samorząd i oczywiście nie ma tam Piotrkowa :/, ludzie ogarnijcie się w tym magistracie :/

71


Holiday ~Holiday (Gość)19.04.2024 16:41

Pan Chojniak zrobił sobie dużo wrogów, brak wsłuchiwania się w potrzeby mieszkańców, arogancją, propaganda, wpisywanie wyłącznych superlatyw na konto społecznościowe albo skarga do przełożonych, pokłócenie z radnym Staszkiem za to, że chłopak chciał dobrze dla swojego okręgu wyborczego, kolesiorstwo,najwyższe podatki w mieście, etc.

123


Olga, 32 lata, panna ~Olga, 32 lata, panna (Gość)19.04.2024 16:52

Pani Krysia Czechowska na Przewodniczącą Rady!

25


goœć_hahaha ~goœć_hahaha (Gość)19.04.2024 17:30

Jak w niedziele Chojniak przegra to znaczy że odłożone w czasie referendum się powiodło. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

71


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)19.04.2024 18:15

Moja cała rodzina i znajomi głosują na Pana Wiernickiego

93


Moher ~Moher (Gość)19.04.2024 18:29

P Chojniak posłuchaj piosenki Fogga ta ostatnia niedziela

82


Remik ~Remik (Gość)19.04.2024 16:28

Kto to jest Sokalski?

15


Autor ~Autor (Gość)19.04.2024 18:58

Głosowałem zawsze na P. K.Chojniaka ale jak przeczytałem że popiera go z PiSu Pan Lorek to zagłosuje na Pana J.Wiernickiego Otworzyły mi się klapki na oczach Wierzę w młodego człowieka który zmieni Piotrkow z monotoni

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat