metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wtf ~wtf (Gość)26.12.2013 16:21

Cytuję:
Można usiąść, poczytać, podyskutować, spotkać się z kimś.

czyli biblioteka przestaje być biblioteką więc po co mamy płacić na to podatki. od spotkań i dyskusji są inne miejsca, które nie potrzebują pieniędzy podatnika.

00


czytelnik ~czytelnik (Gość)26.12.2013 18:40

Jedna wielka bzdura. Gdzie niby jest to miejsce do spotkań i dyskusji? Korytarz, czy hol główny? Kogoś tutaj ewidentnie poniosła ułańska fantazja. Chętnie skorzystam z tego miejsca, tylko proszę mi wskazać to "magiczne miejsce".

00


czytelnik ~czytelnik (Gość)27.12.2013 08:34

od spotkań, dyskusji są inne miejsca np. MOK, lub już teraz focus. Z biblioteką zawsze mi się kojarzy książka i cisza. Niedługo w bibliotece będą koncerty. Zatracona jest rola i zadania biblioteki

00


gazeciarz ~gazeciarz (Gość)27.12.2013 08:37

Nie ma już w tej bibliotece ciszy i spokoju. MOK, teatr do imprez, występów, koncertów, kościół do modlitwy, itd. A biblioteka do książki, gazet i ciszy. Ja to sobie tak wyobrażam.

00


P ~P (Gość)27.12.2013 08:44

Wszedłem kiedyś do biblioteki, a jedna pracownica do drugiej: "Jak się pisze ten wyraz?" Do dzisiaj zżera mnie ciekawość: co to był za wyraz?

00


piotrek ~piotrek (Gość)27.12.2013 09:16

A może biblioteka niech będzie biblioteką (książka, gazeta, cisza, ew. spotkania autorskie). To jest dla mnie biblioteka. A nie coś wciskać na siłę (występy, dyskusje, muzyka itd.). I tak te dodatkowe, nie związane z książką imprezy są nie do końca profesjonalne. Róbcie to robicie najlepiej i niech biblioteka kojarzy mi się z biblioteką a nie dyskoteką.

10


edek ~edek (Gość)27.12.2013 09:49

A gdzie ta przestrzeń? W wypożyczalni 5 czytelników ledwo się mieści, w Oddziale dla Dzieci tragedia, stare, brudne wykładziny, brak możliwości swobodnego wyboru książek przez dzieci. Komuś tutaj humor po świętach dopisuje!!!

00


My ~My (Gość)27.12.2013 09:57

A co to jest ta demokratyczna i otwarta przestrzeń? I gdzie ona się znajduje? Może w holu przed wypożyczalnią? Żałosne!

00


97-300 97-300ranga27.12.2013 10:46

"P" napisał(a):
Wszedłem kiedyś do biblioteki, a jedna pracownica do drugiej: "Jak się pisze ten wyraz?" Do dzisiaj zżera mnie ciekawość: co to był za wyraz?

Może gdybyś częściej bywał w bibliotece to byś takich bzdur nie wypisywał.

01


ares1 ~ares1 (Gość)27.12.2013 11:14

"97300" napisał(a):
Może gdybyś częściej bywał w bibliotece to byś takich bzdur nie wypisywał.


Epiotrkowski pajac się uaktywnił zaraz po świętach :)))

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat