metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Strzelający ~Strzelający (Gość)17.05.2014 08:05

Same Polskie nazwiska.

00


szczerba73 ~szczerba73 (Gość)17.05.2014 11:58

Mecz extra, super walka i nerwy do konca i o to chodzi. Widac reke trenera i jego charakter tzw Wislacki. Mam uwage do kibicow. Ludzie mecz o wszystko naszej druzyny z samymi Polakami w skladzie a na trybunach piknik. Zeby jakies nepki z opola byly glosniejsze. Wstyd. A teraz jedziemy z nielba.

11


opolanin ~opolanin (Gość)17.05.2014 14:03

szczerba jakie nepki z Opola. Chłopie przyjedź do nas i zobaczysz jak w Opolu się żyje. Damy Ci nie jeden koncert.

31


VIP ~VIP (Gość)17.05.2014 17:14

Obiektywnie trzeba napisać, że takiego dopingu jak kibiców Gwardii to w Piotrkowie dawno nie było..Pod koniec co niektórych poniosły nerwy, ale to jest normalne przy takich emocjach. Pozdro!

00


kret ~kret (Gość)17.05.2014 19:53

Brawo strefa!!! Ale tym razem poszedłem na sposób posłuchałem relacji z meczu w Radu Opole.
Myślę, że mecz z Wągrowcem to tylko formalność. Tak więc obroniliśmy ekstraklasę.
A jeszcze dziewczyny wygrały w Nowym Sączu i zajęły siódme miejsce(a podobno miały spaść).
Brawo super weekend.

20


yacek ~yacek (Gość)17.05.2014 20:16

Wielka szkoda.

22


jaki ~jaki (Gość)18.05.2014 07:10

nieszczęścia chodzą parami - więc CHYBA znów się ręcznikom uda

12


kibic ~kibic (Gość)18.05.2014 10:57

To jeszcze nie koniec sezonu. Te dwa mecze z Nielbą trzeba wygrać. Duże plusy dla działaczy za wzmocnienia w tym sezonie : Swat, Pacześn, Stołowski i Rumniak w takiej kolejności do nas przyszli wkomponowali się w zespół i w osttatnich meczach stanowili siłę tego zespołu (razem z pozostałymi). No i oczywiści nowy trener. Mam nadzieję,że w nowym sezonie także tak będzie.

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat