metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
obserwator ~obserwator (Gość)19.03.2017 09:44

Nie ma hali nie ma zespołu - wstyd za wyniki - wstyd za Relax arena - żal żal żal

84


wit ~wit (Gość)19.03.2017 10:17

Faza play-off ? nie róbmy sobie jaj ! nie z taką grą ! Trzeba walczyć i mieć siłę przez cały mecz a nie tylko przez pół ,wczoraj dał ciała trener który sam na siłę chciał wygrać mecz marnując kilka rzutów w końcówce, zamiast poprosić o czas i uspokoić ten chaos na parkiecie.

62


kibicka 88 ~kibicka 88 (Gość)19.03.2017 13:05

Szkoda pary na pompowanie wiadomo czego. Balon niepotrzebnie nadmuchany. Był sens awansować?

36


kibic ~kibic (Gość)19.03.2017 22:25

Znów ulubiony klub piotrkowskiej władzy dał ciała.Machina propagandy stanęła w miejscu bo nie ma wyniku którego być nie mogło a karmiono nim miejskich decydentów na wyrost. To dlatego zwolniono Markuszewskiego choć po wygranej z Płockiem był super

13


City ~City (Gość)19.03.2017 11:08

Z tym Balonem daleko się nie poleci. Szkoda,ale pracowników trzeba umieć dobierać. Wizerunek klubu w mieście jest fatalny .zgadnijcie dlaczego?

65


powodzenia ~powodzenia (Gość)19.03.2017 13:45

Pierwszy sezon obiecywanej budowy drużyny przez zarząd Piotrkowianina mamy praktycznie za sobą. Jakie wnioski się nasuwają- RZADNE. Przewinelo sie trzech trenerów i sporo zawodników. Wczorajszy mecz uświadomił mnie w przekonaniu ze panuje totalny chaos w ataku i na lawce. Jedyne co funkcjonuje to obrona, to się udalo zbudować trojka Banisz/Procho- Pozarek,Paczesny funkcjonuje naprawde dobrze.W ataku przekonuje mnie tylko Iskra i Woynowski chociaż w końcówce się troche panowie z Dyma nie dogadali w ataku stad strata punktow- temat do wyjaśnienia miedzy sobą. Na lawce konieczne wsparcie doświadczonego trenera, wczorajszy mecz pokazał że sam Zinczuk nieda rady. Panowie z zarządu zacznijcie myśleć racjonalnie, nie dzialajcie pod wpływem emocji bo nic nie stworzycie. Najgorsze jest to ze nie widzę żadnych postępów w grze zespołu , pól roku zostalo niestety zmarnowane na budowę zespołu. Przed wami jeszcze wiele trudnych decyzji, mam nadzieje ze slusznych.Zycze powodzenia.

52


Mietek ~Mietek (Gość)20.03.2017 12:19

Tak sobie myślę, że część ludzi wypowiadających się na forum nie ma pojęcia na czym polega gra w zespole i tylko krytykuje; a to że dużo zarabiają, a to że trener był dobry ale go zwolnili itd. A tak naprawdę to dobrze zarabiają piłkarze w Kielcach a jakoś ostatnio mimo świetnego składu grają nieszczególnie. Nie wiem czy nie najważniejsza jest dobra atmosfera w zespole ( której niestety nie potrafił zbudować trener Markuszewski). Niestety opieranie składu na młodych, niedoświadczonych zawodnikach z dość słabymi warunkami fizycznymi przynosi takie efekty. Ale nie ma co biadolić w przyszłym sezonie będzie lepiej.

41


mario obserwator ~mario obserwator (Gość)19.03.2017 20:19

Jak drużyna ma grać dobrze jak trener Zinciuk wchodząc na boisko nawet raz w światło bramki przeciwników nie trafił szczerze żal i szkoda pieniędzy lepiej byłoby Chyba w druzyne do hokeja zainwestować bo Hala do tego stworzona bez pozdrowień

13


(R)orginal ~(R)orginal (Gość)19.03.2017 08:22

skoda słów na temat tej drużyny itd nie ma co się wysilać wypisywać nic to nie daje

66


pi ~pi (Gość)20.03.2017 14:00

za malo grają z obrotem , sciagnac dobrego kołowego !!!

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat