metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
hanibal ~hanibal (Gość)15.02.2015 23:38

W związku z osiągniętymi wynikami ja proponuje dla szczypiornistów Piotrkowianina podwyżkę...., a piłkarki ręczne Piotrcovii niech SE jakoś radzą...

81


ulek ~ulek (Gość)16.02.2015 00:13

Co ma Piotrkowianin do Tczewa o tym wie piszący relację.Znów dziewczyny pokazały charakter sportowej walki.Brawa dla Piotrcovii ,nie będę dołował Kipera.

10


handball player ~handball player (Gość)16.02.2015 10:14

Walka o miejsce barażowe jeszcze nie jest rozstrzygnięta z tego powodu,że w Piotrkowie jest wielkie parcie na ekstraklasę,a w Malborku po prostu mogą nie chcieć awansować ze względu na finanse.Inna sprawa to zawodnicy na ekstraklasę,których ma Piotrkowianin(Woynowski,Pacześny,Góralski,Swat,może na krótkie epizody Pożarek,Różański,Żińczuk,Mróż,Iskra).Naliczyłem 4 plus 5 ewentualnie. Do całkowitej wymiany bramkarze,może zostawiłbym Procho jako 3 bramkarza,by się uczył oraz cała armia wychowanków klubu,którzy w 2 lidze mieliby problemy(Pietruszka,Szczukocki,Hejniak,Kozłowski,Głowacki).Zespół nie ma pojęcia o grze w obronie.Nie jest sztuką wygrać ze studentami z Białej,młodzieżą z Brodnicy i drużynami,które zarabiają 10 razy mniej.Mecze prawdy z Legionowem i Malborkiem nie pokazały niczego dobrego.Brak pomysłu w momencie krycia indywidualnego Woynowskiego,uparte forsowanie gry środkiem i banalne błędy w ataku,do tego bardzo słaba gra bramkarzy i obrony.Piotr Ner przy Baniszu to jest super bramkarz(zresztą nie dziwię się,że odszedł,bo w tym klubie szacunku do zawodników nie ma żadnego)

31


jak zawsze ~jak zawsze (Gość)16.02.2015 14:09

Chłopaki zamiast o meczu, to myśleli o walentynkach i wieczornym kryciu. Zresztą mając takie kibicki na trybunach (ALA 32), to sam o tym myślałem. Po prostu przeszli bokiem obok meczu, bo tylu prostych błędów w ataku to dawno nie oglądałem.
Banisz, Zinczuk bez formy, Szczukocki się poślizgnął, reszta jako tako. Fajnie gra Góralczyk, z niego będą jeszcze ludzie. Do roboty panowie, baraże są nasze!!!

20


kibic ~kibic (Gość)16.02.2015 14:23

Brawo dziewczyny, ważne dwa punkty dla nas. Ogromne gratulacje dla całego zespołu. Zwycięstwo wywalczone w takich okolicznościach z pewnością smakuje wyjątkowo i doda wiary przed kolejnymi meczami!!!

20


aaa ~aaa (Gość)16.02.2015 17:28

Tylko Piotrcovia !!!!!!!! Kipera szkoda oglądać

30


januszek ~januszek (Gość)16.02.2015 18:22

W obronie tragedia,dobór bramkarzy w tym sezonie pominę milczeniem. Zbyt dużo słabych punktów ma ten zespół,by myśleć o ekstraklasie. Brawo dziewczyny za zwycięstwo w Tczewie.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat