metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kibol ~kibol (Gość)08.03.2015 10:37

No to pokazali prezesowi kto rządzi w klubie.

40


Oko ~Oko (Gość)08.03.2015 14:58

Panie prezydencie, niech pan dalej słucha Zwierza z kliką Munik i Błaszczyński o mrzonkach Superligi. Zastanawia mnie tylko czy prezydent dotrzyma słowa i jeśli panowie nie wejdą do Superligi, to zmniejszy stypendia i dotacje a w końcu pozwoli osiągnąć sukces Kobiecej Superlidze. Po co trzymać zespół który będzie wchodził i spadał z Superligi, panowie niech sobie grają w I lidze i tam niech prezes kręci lody, zabiera wynagrodzenia. Ilu zawodników siedzi na ławie za 3 tyś brutto w Piotrkowianinie i oddają kasę do klubu. Te 100 tys. różnicy w stypendiach między Piotrcovią a Piotrkowianinem pozwoliło by zakontraktować dziewczyny z górnej półki i grać 1-4, albo przynajmniej utrzymać tą drużynę i dołożyć jedną dwie i też grać 1-4. Szkoda kasy na wypychanie kieszeni działaczom Piotrkowianina.

71


hanibal ~hanibal (Gość)08.03.2015 15:53

Z Piotrkowianina cała Polska się śmieje po tej kolejce.
Oko słusznie gada, polać mu. O wiele mniejszych niż w przypadku męskiego szczypiorniaka nakładów potrzeba, żeby Piotrcovia stała się wizytówką miasta i walczyła o medale mistrzostw Polski, a kto wie, może i o trofea w Europie.Ale u nas to lepiej robić przekręty i nabić portfele kilku prominentom.

60


piłka nożna ~piłka nożna (Gość)08.03.2015 16:37

A Polonię ponoć pan Ptak ma sponsorować?

02


resed resedranga08.03.2015 17:24

Chłopaki, dajcie już sobie spokój i nie róbcie z siebie pośmiewiska!

40


piotrcviafan ~piotrcviafan (Gość)08.03.2015 17:41

jak ptak bedzie sponsorowac polonie to juz po klubie... postawi tam pewnie inny bazar albo market

21


jaki ~jaki (Gość)08.03.2015 18:35

trzeba szybko podnieść stypendia , dotacje i inne apanaże żeby do końca rozgrywek wyprac jeszcze troche kasy na przyszły rok w I LIDZE.

20


mała mi ~mała mi (Gość)08.03.2015 19:03

tylko ZKS i odczepcie sie od MKSU !!!!!!!

42


januszek ~januszek (Gość)08.03.2015 19:52

Szok, hańba i niedowierzanie. Jak zespół zajmujący ostatnie miejsce i zarabiający 10 razy mniej może ograć zespół aspirujący do ekstraklasy? Widocznie może, bo ma serce i walkę we krwi, a nasze "gwiazdy" myślały, że każdy się położy na parkiecie przed wielkim Piotrkowianinem i będzie prosił o jak najniższy wymiar kary.

40


anty ~anty (Gość)08.03.2015 18:32

Ja się dziwię, że sponsorzy dalej chcą dawać kasę na ten klub, z tego co wiem to większość tych firm to znajomi którzy piją z prezesem i czasem mają możliwość napić się z prezydentem, ale niektóre firmy to poważne firmy, wiem że mieli propozycje sponsorowania lub wcześniej sponsorowali Piotrcovią i mieliby z tego więcej marketingowo niż obecnie. Przecież ten klub od czasów Kipera ciągle jest na bakier z prawem tylko tak się trzymają, że mało na zewnątrz wychodzi oprócz od czasu do czasu małych szczegółów od pokrzywdzonych lub odsuniętych. Zobaczcie że od momentu jak odeszła Szczukocka i wiadome było że będzie stary nowy prezes to i działacze odeszli (Merk, Furman), a i doradca sportowy nie za bardzo się udziela dla tego klubu. Naprawdę uważam że na I ligę stać to miasto ale na Super bez sensu, niech faktycznie szkolą dzieci. W tym mieście można być dumnym z dwóch dyscyplin AKS i Piotrcovia, to jest chluba i wizytówka tego Miasta.

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat