metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
nbrtesaw ~nbrtesaw (Gość)12.03.2015 13:01

Zawsze piłka ręczna mężczyzn w wydaniu Piotrkowianina kojarzy mi się ze skandalami i otrzymywaniem sowitej zapłaty za nic. Pytam dlaczego ci którzy przyznają kasę takim cwaniaczkom nie ponoszą odpowiedzialności za swoje chore decyzje? Dlaczego społeczne pieniądze sa wyrzucane w błoto? Co to jest za sekcja? Jakie ma zaplecze? Kto wreszcie przyjrzy się temu kabaretowi? Co porabia nijaki "doradca prezydenta ds. sportu" ? Czy wszyscy w piotrkowskim grodzie są ślepi i głusi?

21


nbrtesaw ~nbrtesaw (Gość)12.03.2015 12:55

Zawsze piłka ręczna mężczyzn w wydaniu Piotrkowianina kojarzy mi się ze skandalami i otrzymywaniem sowitej zapłaty za nic. Pytam dlaczego ci którzy przyznają kasę takim cwaniaczkom nie ponoszą odpowiedzialności za swoje chore decyzje? Dlaczego społeczne pieniądze sa wyrzucane w błoto? Co to jest za sekcja? Jakie ma zaplecze? Kto wreszcie przyjrzy się temu kabaretowi? Co porabia nijaki "doradca prezydenta ds. sportu" ? Czy wszyscy w piotrkowskim grodzie są ślepi i głusi?

11


piotrcovia ~piotrcovia (Gość)09.03.2015 17:54

a prezesik taki chciał być ważny tydzień temu.

51


mik ~mik (Gość)09.03.2015 13:24

1:14 u booka było...resztę dopowiedzcie sobie sami...

50


handball player ~handball player (Gość)09.03.2015 11:21

Widziałem i słyszałem wiele, ale przyznam, że nie doceniłem poczucia humoru zawodników Piotrkowianina. Może chłopaki nie dostają kasy i musieli dorobić? A jeżeli kasa jest płacona na czas, to na miejscu prezesa Piotrkowianina nałożyłbym na zespół taką karę, żeby to się już nigdy nie powtórzyło, bo trzeba przyznać, że pieniądze na I ligę to mają całkiem fajne. Pozostaje tylko pytanie: Czy wszystkie pieniądze są wypłacane na czas czy są zaległości i jak duże?. Cały czas twierdzę, że na koniec sezonu w grupie A: 1. Legionowo, 2. Piotrków. Teraz czas na numer Malborka.

31


sts ~sts (Gość)09.03.2015 08:36

przecież to była celowa przegrana przy ustawce bodajże 1 do 12 wpłacasz 1000 wyciągasz 12000,zł. ludzie nie bądżcie głupi i naiwni to się pod prokuratora nadaje ,ale jaja panie prezydencie mam nadzieje, że pan o tym nie wiedział pozdrawiam gracz fortuny.

50


anty ~anty (Gość)08.03.2015 18:32

Ja się dziwię, że sponsorzy dalej chcą dawać kasę na ten klub, z tego co wiem to większość tych firm to znajomi którzy piją z prezesem i czasem mają możliwość napić się z prezydentem, ale niektóre firmy to poważne firmy, wiem że mieli propozycje sponsorowania lub wcześniej sponsorowali Piotrcovią i mieliby z tego więcej marketingowo niż obecnie. Przecież ten klub od czasów Kipera ciągle jest na bakier z prawem tylko tak się trzymają, że mało na zewnątrz wychodzi oprócz od czasu do czasu małych szczegółów od pokrzywdzonych lub odsuniętych. Zobaczcie że od momentu jak odeszła Szczukocka i wiadome było że będzie stary nowy prezes to i działacze odeszli (Merk, Furman), a i doradca sportowy nie za bardzo się udziela dla tego klubu. Naprawdę uważam że na I ligę stać to miasto ale na Super bez sensu, niech faktycznie szkolą dzieci. W tym mieście można być dumnym z dwóch dyscyplin AKS i Piotrcovia, to jest chluba i wizytówka tego Miasta.

50


januszek ~januszek (Gość)08.03.2015 19:52

Szok, hańba i niedowierzanie. Jak zespół zajmujący ostatnie miejsce i zarabiający 10 razy mniej może ograć zespół aspirujący do ekstraklasy? Widocznie może, bo ma serce i walkę we krwi, a nasze "gwiazdy" myślały, że każdy się położy na parkiecie przed wielkim Piotrkowianinem i będzie prosił o jak najniższy wymiar kary.

40


mała mi ~mała mi (Gość)08.03.2015 19:03

tylko ZKS i odczepcie sie od MKSU !!!!!!!

42


jaki ~jaki (Gość)08.03.2015 18:35

trzeba szybko podnieść stypendia , dotacje i inne apanaże żeby do końca rozgrywek wyprac jeszcze troche kasy na przyszły rok w I LIDZE.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat