metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
OVK ~OVK (Gość)02.06.2014 20:19

Cytuję:
Mundurowi ustalają wówczas szczegóły związane z zapewnieniem bezpieczeństwa. - Minione lata nie dały powodu, żeby się martwić. Jeśli dojdzie do przypadku zakłócenia porządku, to wiemy, co robić – mówił Kacperek.


no i odezwała się natura pana kacperka,jego przeszłość jest jak cnota,nie odrasta

Cytuję:
Kolega mówi, że nie dojrzeliśmy, to kiedy mamy dojrzeć? - pytał przewodniczący Rady Miasta.


niech się maryjan pochwali,ile ma skitranych koniaków w szafie.

30


`paciorkiarz ~`paciorkiarz (Gość)02.06.2014 20:34

Za to 170 - 150 czy 140 tys. można zorganizować imprez z 10!
Tylko te nieroby z urzędu muszą przepuścić nasze podatki!

21


luzik luzikranga02.06.2014 20:34

"piotrk" napisał(a):
Pan radny powinien zająć się poziomem leczenia chorych, kulturą przyjmowania pacjentów i tym, co dzieje się w szpitalach !!!!!


Pan radny nie będzie się zajmował szpitalami itd. bo tam prawie same kolesie - jego i pana świntego. Pan radny nie będzie przecież ..ał we własne gniazdo!

11


radny ~radny (Gość)02.06.2014 21:11

Marian sie napije ale nie za swoje wiec mu wisi to

40


nawalony ~nawalony (Gość)02.06.2014 22:13

Co za brednie. Ludzie obudźcie się kogo wybraliście do samorządu. Zidiocenie osiągnęło apogeum.

41


Lat 19 ~Lat 19 (Gość)02.06.2014 22:35

Nie będzie mi tu radny decydował czy dojrzałem do picia czy nie! Wara od mojego prawa gwarantowanego w konstytucji!

61


jaki ~jaki (Gość)02.06.2014 23:12

super ważne , zyciowe sprawy zaprzatają mądrą głowę pana bezradnego W. najpierw gołe fajfusy na basenie teraz piwko w parku az strach pomyśleć z czym wyskoczy jutro.
Wyborco z PT skoro wybrałes sobie takiego radnego to musisz znosić teraz jego głupoty.
A na marginesie Jan Dziemdziora jest the best

31


Exploit ~Exploit (Gość)03.06.2014 01:16

Cytuję:
Piotrkowianie, nie dojrzeliście do picia!

A za to niektórzy ludzie nie dojrzeli nawet do bycia bezradnymi radnymi bo szukają kasy między pijanymi, bo najprościej jest wysłać radiowóz pod sklep naprzeciw Piomy po 14 i po 22 żeby parę stówek wyrwać od pracowników idących na piwo po pracy... Nie raz i nie dwa takowe akcje widziałem jak to wielka władza Czarna czy też Niebieska wlepia mandaty jakiemuś chłopinie za to że se piwo po robocie poszedł spokojnie wypić...

21


nie piłem ~nie piłem (Gość)03.06.2014 03:10

Aaaa tooo gdzieeee maaam pić? Booo nieeee dojrzaaaałem jeeeeszcze.

31


bezradna ~bezradna (Gość)03.06.2014 03:36

Jeszcze troche a wprowadza w Piotrkowie zakaz wesel,imienin,karnawalu,sylwestra....bo piotrkowianie nie dojrzeli. A co ja gruszka jestem? Dojrzalam i spadam z Piotrkowa. W innych miastach moge na rynku wypic spokojnie piwo i zaden transport w postaci "niebiescy", "czarni", "biali", nie odwozi mnie do domu.
Sama trafie.
Droge dojrzałam.
Nie jestem w takiej sytuacji BEZRADNA.
Nie dziwie sie,ze wyjezdzaja do Anglii i do innego rejonu,bo tam po ciezkiej pracy moge wypic,a nie "narąbać się".

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat