metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)02.06.2014 13:38

Wypraszam sobie , społeczeństwo to także ja i nie życzę sobie żeby pan Winiarski mnie oceniał wg. swojego określonego schematu pojmowania świata. Wypraszam sobie i czuję się urażona bo ja także na takie imprezy organizowane przez miasto chodzę ,jestem dojrzałą obywatelką. Panie Winiarski ma Pan strasznie wypaczone pojęcie obywatela RP i chyba nie kocha Pan ludzi.

121


pijący ~pijący (Gość)02.06.2014 13:47

A kto zabezpieczy Strawę żeby niedojrzałe społeczeństwo nie potopiło się jak będą tamtędy przechodzić?

80


upa ~upa (Gość)02.06.2014 16:15

"pijacy" napisał(a):


natura likwiduje najslabsze osobniki po co zabezpieczac strawe?
mniej felernego genu bedzie

30


piotrk ~piotrk (Gość)02.06.2014 16:49

Pan radny powinien zająć się poziomem leczenia chorych, kulturą przyjmowania pacjentów i tym, co dzieje się w szpitalach !!!!!

30


97-300 97-300ranga02.06.2014 17:14

"popieram" napisał(a):
i jak tu pływać?

Pod wodą.

14


yyy ~yyy (Gość)02.06.2014 17:32

Cytuję:
Piotrkowianie, nie dojrzeliście do picia!


Niestety ale to prawda, i to nie tylko Piotrkowianie ale po prostu całe polskie społeczeństwo...

40


qqryq ~qqryq (Gość)02.06.2014 17:41

"mej" napisał(a):


obawiam się raczej, że dorósł tak bardzo, aż go to przerastać zaczęło.

30


kombatant ~kombatant (Gość)02.06.2014 18:20

Moja żona Zooffiiaa popiera radnego. Dlatego nie piję w jej obecności i teścia /chory na wątrobę/ i dlatego przeszedłem do podziemia i uprawiam partzantkę alkoholową...w piwnicy.Może w kolejnej rzeczpospolitej ktoś doceni moje poswięcenie.

60


MrE ~MrE (Gość)02.06.2014 19:34

A my jaka społeczeństwo uwarzamy że radny nie dojrzał do tego by sprawować swoją funkcje i rozliczymy to w wyborach. A jak się stołek będzie palił to radny zdanie zmieni, bo przy korycie najlepiej i za wszelką cene trzeba posadke zatrzymać.

21


Kłamstwo! ~Kłamstwo! (Gość)02.06.2014 20:07

Cytuję: "Uważam, że nasze społeczeństwo nie dojrzało do tego, by w miejscach publicznych pić alkohol – skomentował radny, a pani kierownik przypomniała radnemu, że przecież miasto od kilku lat organizuje Biesiady Piwne"
Pani Patyk dawaj dokument na to, ze kiedykolwiek miasto organizowało Biesiadę Piwną!
Proszę o sprostowanie! Nie ma takiego dokumentu!

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat