"Chodzą słuchy", że oprawcami byli uczniowie "z dobrych domów", dzieci elit. Czy to wystarczy, aby sprawę zakończyć marszem? Czy może po prostu ktoś szkołę upuści... Ktoś powinien. Tak dla przykładu. Inaczej nic nie drgnie.
Hejt wylewa się na szkołę. A oprawcy siedzą sobie cicho. Jakoś nikt ich nie oskarża. A to oni głównie winni są...
A ja zdania o Chrobrym nie zmienię! Szkoła jest najlepsza w Piotrkowie i okolicy, przejeżdzają tu nawet dzieci z Bełchatowa i Tomaszowa. Moja córka i jej koleżanki nie chodzą na żadne korepetycjie i są wzrowymi uczennicami. Kadra jest wykwalifikowana, choć jak wszędzie, są specyfilczne elementy. Takie sytuacje mają miejsce w wielu szkolach i jakoś nikt tego nie nagłaśniał, np. w pewnym piotrkowkim technikum... Ogólnie, szkoła jest wybitna, a sprawa bardzo mnie martwi i powinna być wyjaśniona przez służby, a nie sheriffów z internetu.
Nastały znowu takie czasy, że nie możemy wszystkiego powiedzieć a nawet napisać. Bo odpowiednie służby się tym zajmą, lub w mediach tego nie zamieszczą bo moderatorowi się to nie podoba.
Informacja jest w ogólnopolskich mediach, nie zamieciecie tego pod dywan.
W największym stopniu odpowiedzialność ponosi dyrektor ,dlaczego nie reagował
Treść oświadczenia rodziców chłopca, chyba przeczy niedawnym słowom dyrektora szkoły, który utrzymywał iż cytat: "nie wnoszą żadnych pretensji do szkoły".
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!