metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zx ~zx (Gość)02.03.2009 11:06

ciekawe co jeszcze pani będzie przeszkodą.

00


Aman ~Aman (Gość)02.03.2009 12:05

Przecież nocą miały być włączane tylko światła a nikt nie chciał żeby włączana była sygnalizacja dźwiękowa. Znowu ktoś źle zinterpretował to o co wszyscy prosili. Normalnie załamka. Przecież to chyba nie jest jakąś nieosiąglaną sprawą za grube tysiące złotych.

00


~J. ~J.ranga02.03.2009 12:06

a g..no w du...ie tej pani nie przeszkadza ? powinni przestać zapowiadać pociągi na dworcu bo słychać to u mnie w domu. Ale co tam !! w ogóle w nocy zakazać wjazdu pociągom do miasta.

00


anton ~anton (Gość)02.03.2009 12:20

Ciekawe, że światła palą się całą dobę, w niedzielę jechałem o 6`oo na słynym niby rondzie , a światła palły się (pulsujące i to pomarańczowe), ciekawe kto tu kłamie.

00


klet ~klet (Gość)02.03.2009 12:48

Mnie wiosną i latem przeszkadza szum liści na drzewach i co Wy na to?

00


maddox ~maddox (Gość)02.03.2009 13:25

Wiecie co mnie najbardziej śmieszy ? We wszystkich chyba miastach w Polsce, nawet 10 razy większych od Piotrkowa na noc na dużych skrzyżowaniach światła są wyłączane w Łodzi, Wrocławiu czy Poznaniu i tam jakoś nie ma lamentu, że światła w nocy nie działają.

00


Mścisław;) ~Mścisław;) (Gość)02.03.2009 16:32

No nie mają ludzie co robic ale z drugiej strony moze starsi maja problemy ze snem czy cos... To chyba nie problem chociazby przyciszyc do 30% to nie sa mysle wielkie koszty a w nocy nie ma sensu tak glosno, moze w dzien z szumem ulicznym wydaje sie cicho ale w nocy...

00


Piotr Piotrranga02.03.2009 19:37

Sygnalizacja świetlna w Piotrkowie po 22 jest zbędna, ruch jest mały i nie ma żadnych problemów z wyjazdem z ulicy podporządkowanej na jakimkolwiek skrzyżowaniu. Problem ignorowania znaków ustalających pierwszeństwo przejazdu wynika z faktu totalnego ignorowania przez Policję kwestii nadzoru nad tym co się na piotrkowskich skrzyżowaniach dzieje. Kto i kiedy widział patrol drogówki nadzorujący ruch na skrzyżowaniach? Z tego wynika poczucie bezkarności gości ignorujących znaki "ustąp pierwszeństwa przejazdu" czy "Stop" A z drugiej strony proszę się wybrać na ul. Mickiewicza i jechać w kierunku Wojska Polskiego. Znak "ustąp pierwszeństwa przejazdu" został niedawno zasłonięty znakami wyznaczającymi płatną strefę parkowania - stoją w odległości paru metrów. Jadąc Mickiewicza w kierunku Wojska Polskiego przed ul Inżynierską kierowca widzi znaki , że jest na drodze z pierwszeństwem przejazdu (to przed Inżynierską) dalej widzi znak granicy strefy płatnego parkowania i widzi światła na skrzyżowaniu z Wojska Polskiego. Jeżeli zdamy sobie sprawę, że ul Inżynierska nie jest szersza od wjazdu na pobliski parking to mamy skalę zagrożenia. Podobna sytuacja jest na ul Piastowskiej przed skrzyżowaniem z 3-go Maja tyle, że tam nie ma świateł.
Nadal uważam, że światła w Piotrkowie w nocy są zbędne, ale znaki pionowe należy ustawiać tak by te wyznaczające pierwszeństwo były dobrze widoczne a od Policji wymagajmy by również zwalczała wykroczenia w ruchu na skrzyżowaniach.
Może epiotrków zapytał by się Policji czy ta zamierza interesować się kwestą bezpieczeństwa na skrzyżowaniach, a zarządu dróg czy nie uważa, że znaki określające pierwszeństwo przejazdy zasługują na to by być lepiej widocznymi od znaków np.płatnej strefy parkowania?

00


żenada ~żenada (Gość)02.03.2009 20:29

Moderator: usunięte
...mohery

00


żenada ~żenada (Gość)03.03.2009 09:51

Przepraszam Moderatora za wulgaryzm, ale głupota ludzi jest porażająca IQ tych ludzi można porównać do iq kury. Owszem też jestem przeciwko sygnalizacji przez 24 godziny ale taki argument jak przedstawiają ci "lidzie" po prostu nie można brać na serio.
Mi wiosną nie dają spać ćwierkając pod oknem pod oknem ptaki. Drodzy mieszkańcy okolic skrzyżowań - co mam zrobić, do kogo protest napisać?
Z poważaniem wyspany mieszkaniec.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat