metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
anty ksenofob ~anty ksenofob (Gość)21.11.2015 22:13

Tolerancja polega na rym, że powala się każdemu żyć tak, jak mu się podoba i ja jestem za.
Lewacka tolerancja polega na tym, że należy okradać podatkami pracujących i płacących podatki, po to by obowiązkowo dawać zasiłki tym, którzy nigdy w życiu grosza podatku nie zapłacili.
To mnie obraża, bo cygan nie jest głupi i śmieje mi się w twarz!

191


sklave sklaveranga21.11.2015 23:01

Pewnie prezydent musi zatrudnić asystenta i kilku pełnomocników by problem Romów ogarnęli. A parzcież oni tacy biedni nie są kilogramami złota chodzą obwieszeni.
Pan/Pani NIKt znowu nas danymi czaruje i zajmuje się mało znaczącymi sprawami. To że Romowie są przez miasto zaniedbywani to zauważyli a tego że rozkradany jest majątek narodowy jakoś Pan/Pani NIKt nie widzi. Z Londynu przez Moskwę przyjechał do Polski goły i wesoły z majątkiem który mieścił się w walizeczce a po 8 latach urzędowania wyjedzie z majątkiem wartym jedni mówią ponad 20 mln złotych inni twierdzą że tego jest ponad 40 mln. Nawet jak zarabiał po 20 tys na miesiąc to życia by mu brakło....
Więcej na: http://sklave.manifo.com/

32


LUQ LUQranga21.11.2015 23:31

Jacy romowie są biedni kilo złota na szyi złota biżuteria samochody po min 100 tysięcy więc po co im pomagać mało mamy naprawdę biednych mieszkańców miasta tych prawdziwych a nie tych co tylko udają biednych.

Komentarz był edytowany przez autora: 21.11.2015 23:34

100


tutaj tutajranga22.11.2015 00:46

http://mariagladysz.blogspot.com/2015_04_01_archive.html
Se robi, co chce. Martwe dusze wpisane w dzienniki.
Łaskawca.
Do czasu.

11


gosc ~gosc (Gość)22.11.2015 07:14

Patologia.

101


szybka ręka ~szybka ręka (Gość)22.11.2015 07:40

Ja bym to w momencie załatwił.Nie pasi to wyjazd.

121


tobiasz ~tobiasz (Gość)22.11.2015 10:14

Co ten artykuł ma na celu,zdenerwowanie normalnych ludzi?

210


Były kursant ~Były kursant (Gość)22.11.2015 12:20

A czy w ogóle Chojniak się interesuje większością? On nawet obywateli ma głęboko w du... żeby tylko zarobić, tak jak prezesi piotrkowskich Spółek. Żal mi go

71


Pietrek Pietrekranga22.11.2015 12:40

Za robote niech się wezma dziecioroby.

111


OKO ~OKO (Gość)22.11.2015 14:28

No to mamy smak islamskiego przedmurza. Mam propozycję, niech pracownicy NIK-u wyrównają obowiązki wobec mniejszości takich jak cygańska ze swoich wynagrodzeń, a nie z naszych podatków, wówczas będzie dostrzeżony główny problem cyganów, ich nieróbstwo. Sprawa jest prosta, nie pracujesz, nie jesz i mieszkasz pod mostem, dzieci nie posyłasz do szkoły jesteś karany jak każdy obywatel tego kraju.

90


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat