metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Zanzi ~Zanzi (Gość)22.10.2014 10:14

Niech żyje i wiecznie nam panuje Nasz Gospodarny i Bystry Prezydent Miasta oraz jego Świta Kompetentnych Urzędników ;)
Wszyscy "klaskacze" Chojniaka tu na forum, macie rację, Piotrków dzięki jego administracji rozkwita, pięknieje, a nam, mieszkańcom "żyje się lepiej" ;)

152


. ~. (Gość)22.10.2014 10:48

musi oddać bo nie wykorzystało tej sumy.W czasie kiedy ceny były karkulowane wszystko było droższe tak więc nie idzie to z kieszeni waszej,, biedne główki"

010


Maciej ~Maciej (Gość)22.10.2014 11:10

"." napisał(a):
musi oddać bo nie wykorzystało tej sumy.W czasie kiedy ceny były karkulowane wszystko było droższe tak więc nie idzie to z kieszeni waszej,, biedne główki"


Nie wykorzystało? ciekawe - a kto to udowodni? no proszę niepodpisany gościu udowodnij

80


sklave sklaveranga22.10.2014 11:25

Szat z tego powodu bym nie rwał. No bo co to jest 700 tys. wobec grubo ponad stumilionowego zadłużenia miasta. Co niektórzy mówią że już przekroczyło dwieście? Więcej na: http://sklave.manifo.com/wiadomosci-lokalne

65


Daj Boże każdemu miastu takie zadłużenie ~Daj Boże każdemu miastu takie zadłużenie (Gość)22.10.2014 13:54

Piotrków nie ma dużego zadłużenia tylko opozycja ciągle miesza prostym ludziom w głowach

416


Mała Małaranga22.10.2014 14:33

"sklave" napisał(a):
To jest najdłużej trwająca i najdroższa modernizacja oczyszczalni ścieków na świecie.


Modernizacja samej oczyszczalni już się zakończyła. Trwają natomiast jeszcze inne kontrakty zawarte w tym projekcie.

"KNP" napisał(a):
Dlaczego nie podano do opinii publicznej danych urzędników publicznych, którzy zawinili.


A po co Ci to wiedzieć? Co chcesz zrobić z taką wiedzą?

28


dużymiś ~dużymiś (Gość)22.10.2014 14:50

to dopiero poczatek sprawy .Wiem że szykowane są wnioski o szczegółową kontrole tej inwestycji.Ma o to być poproszony WFOŚ i GW i jedna z instytucji europejskich.Tylko nie wiem dlaczego nasi radni siedzą cicho choć dużo wiedzą na temat tych nieprawidłowości i błędów

123


BC ~BC (Gość)22.10.2014 15:16

Kto za to zapłaci? Za podwładnych odpowiada szef - prezydent.

81


sklave sklaveranga22.10.2014 16:04

"Mala" napisał(a):

Modernizacja samej oczyszczalni już się zakończyła.


Fajnie. Czy będę mógł pobrać próbkę oczyszczonego ścieku. Jak zobaczę co ona zawiera wtedy wypowiem się czy modernizacja jest zakończona. No a co z osadem czynnym? Myślę że nie na okoliczne pola jest wywożony? Ostatnio kiedy chciałem pobrać próbki zostałem brutalnie przegoniony. http://sklave.manifo.com/

62


Piotrkowianin Piotrkowianinranga22.10.2014 16:55

"pij-mleko-a-bedziesz-wielki-jak-prezydent-Piotrkowa" napisał(a):
Za takie sprawy odpowiada prezydent miasta Krzysztof Chojniak bo to jemu podległe służby zawiniły. Powinien natychmiast podać się do dymisji i wycofać swoją kandydaturę w jesiennych wyborach.

Niestety, to tego jest potrzebna chociażby odrobina honoru, której ww. osobnik nie posiada.

84


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat