metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
#CzasNaZmiany ~#CzasNaZmiany (Gość)22.10.2014 08:07

I jeszcze jeden i jeszcze raz, .....
Czas na zmiany, czas przewietrzyć decydentów, skora są takimi fachowcami to spokojnie w sektorze prywatnym dadzą sobie radę, dajmy im tą szansę, nie głosujmy na listy Chojniaka i jego samego.

201


gość22 ~gość22 (Gość)22.10.2014 08:17

a Piotrków mami się przed wyborami.... mam nadzieję, że już dorośliśmy i nie damy się nabrać na nagłe zainteresowanie władz miasta problemami mieszkańców "Koralowe plany", "naprawimy ulicę Kleszcz", "przebudujemy ulicę Świerczów", gdzie byliście przez ostatnie 8 lat, te sprawy nie wyrosły przed chwilą. Wyborco otwórz oczy.

220


KNP ~KNP (Gość)22.10.2014 08:31

Dlaczego nie podano do opinii publicznej danych urzędników publicznych, którzy zawinili.
Wszakże pracodawca (czyt. podatnik) ma prawo wiedzieć, który niekompetentny pracownik naraził prywatny budżet (podatek dochodowy) pracodawcy na straty w wyniku błazenady !

200


fred ~fred (Gość)22.10.2014 08:50

Winnych oczywiście brak...

110


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)22.10.2014 09:10

Podniosą nam opłaty i pieniądze na zwrot znajdą się , wszak to z naszych kieszeni a nie ich. Winnych jak zwykle nie ma...standard.

130


pij mleko a będziesz wielki jak prezydent Piotrkowa ~pij mleko a będziesz wielki jak prezydent Piotrkowa (Gość)22.10.2014 09:15

"KNP" napisał(a):
Dlaczego nie podano do opinii publicznej danych urzędników publicznych, którzy zawinili.
Wszakże pracodawca (czyt. podatnik) ma prawo wiedzieć, który niekompetentny pracownik naraził prywatny budżet (podatek dochodowy) pracodawcy na straty w wyniku błazenady !


Za takie sprawy odpowiada prezydent miasta Krzysztof Chojniak bo to jemu podległe służby zawiniły. Powinien natychmiast podać się do dymisji i wycofać swoją kandydaturę w jesiennych wyborach.

162


Majka ~Majka (Gość)22.10.2014 09:27

Ukrytym skrytożercom, nieodpowiedzialnym i mającym pracę dzięki nepotyzmowi -mówimy NIE . CZy nie uważacie że ktoś powinien chociaż przeprosić a nie chować głowę w piasek jak dzieciaki w przedszkolu- do piaskownicy mądrale z urzędu.

110


wybory ~wybory (Gość)22.10.2014 09:39

Jak mnie denerwują komentarze typu:
Pamiętajcie przy wyborach, Pamiętajcie nazwiska, Głosujcie na coś...
Będę chciał to będę pamiętał, głosował na co mi się podoba i nie bronie nikogo ani nie polecam bo to jest sprawa indywidualna..
Artykuł nie jest o wyborach więc komentarze w tym stylu powinny być usuwane.

411


Ania i Karol ~Ania i Karol (Gość)22.10.2014 09:56

Aleksandra Rozpędek przewietrzy te układy.
Kiebieta która będzie chciała gospodarkę przyspieszyć w Piotrkowie, więcej pracy ale DLA MIESZKAŃCÓW miasta!
!
W Moszczenicy dadzą sobie radę ...
AUT !!

56


myslę-więc-jestem ~myslę-więc-jestem (Gość)22.10.2014 10:07

"Ania-i-Karol-" napisał(a):


a gdzie przepraszam ta praca????? W Łodzi???Warszawie??? a może za granicą? co ma miejsce zamieszkania do miejsca pracy jak tylko zainteresowanym pasuje. tylko pogratulować Pani elektoratu.

25


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat