metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
shell1 ~shell1 (Gość)15.04.2009 16:14

Czyżby chodziło o zakład AA.
Jeśli się nie mylę to nie ma takiego pojęcia jak emisja lakieru - istnieje za to pojęcie emisja rozcieńczalników organicznych to one są uwalniane do atmosfery a nie lakiery.

00


Randall ~Randall (Gość)16.04.2009 10:32

Dziwi mnie, że akurat ta firma 'przeszkadza' mieszkańcom naszego miasta, natomiast fabryka mebli przy Sulejowskiej nie?!
To co wydobywa się szczególnie zimą z ich komina każdy jadący Sulejowską bądź obwodnicą bez problemu może zauważyć i niestety też poczuć (w zależności od wiatru nawet na Wolborskiej). Raz nawet pomyślałem że zapaliła mi się instalacja w aucie ale po otworzeniu drzwi było jasne - to smród palonych odpadów (lakierowanych, woskowanych) z fabryki mebli.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)16.04.2009 12:09

Lepsze dymy lecą z fabryki sklejek przy ul. Roosevelta.

00


motyl ~motyl (Gość)16.04.2009 12:42

A może po prostu pozamykać fabryki. Wtedy będzie czyste powietrze, tylko co z ludźmi? Na bruk, za co będą żyć? Można meble Chin sprowadzać, a co!

00


piomka ~piomka (Gość)17.04.2009 14:56

A na Piomie czasami okien niemożna otworzyc taaaaki smród i jakoś żyjemy !

00


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)19.04.2009 20:10

A w Babach przesiewają Ukraiński węgiel i mieszają z piachem grysem tam się tak kurzy że ludzie mieszkający w okolicy plują czarnym kurzem i jest dobrze.W kraju zamyka się kopalnie bo są nie rentowne a sprowadza węgiel bez kalorii z kazachstanu i ukraimy i to się opłaca.Firma ta ma nazwę Bartel.

10


mak132 ~mak132 (Gość)20.01.2014 16:54

powinno być mniej fabryk.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat