metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pracownik WIOŚ ~pracownik WIOŚ (Gość)03.10.2012 10:53

A skąd "sklawe" na informacje o tych byłych kacykach w wojewódzkim inspektoracie. Może jakieś konkrety ?

00


juzekjuzek ~juzekjuzek (Gość)03.10.2012 07:04

"sklave" napisał(a):

to zes wyskoczyl

00


staraekipa ~staraekipa (Gość)03.10.2012 05:02

Cichy pozdro od starej ekipy z fm

00


polak mały ~polak mały (Gość)02.10.2012 23:36

Tak kontroler, który nie wie co ma kontrolować. Gdzie on kończył podstawówkę, że TAKI JEST MĄDRY. No i te jego odpowiedzi.???

00


miał ~miał (Gość)02.10.2012 20:23

Jak widać kontroler dysponuje ogromną wiedzą i wykształceniem z najwyższej półki...

00


koklusz2 ~koklusz2 (Gość)02.10.2012 09:22

W tym roku zdarzyło mi się kupować w tym składzie węgiel. Po dłuższym zastanowieniu (porównaniu cen, zebraniu wiadomości na temat sprzedawanego węgla, jego kaloryczności, pochodzenia itd.) wybraliśmy się z małżonką z ciekawości w to miejsce. Okazało się, że zostaliśmy bardzo sympatycznie przyjęci przez pracowników (nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby któryś z pracowników innych składów węgla FAKTYCZNIE mi doradził!). Poza tym, węgiel jest naprawdę dobrze przechowywany (proszę zwrócić uwagę na fakt, iż na innych składach węgla nie ma plandek na węglu kiedy pada deszcz; myślę, że to ważne, bo mokry węgiel jest trochę cięższy). A poza tym, ceny są atrakcyjne. Sam fakt szybkiego pojawiania się tych "sieciowych" składów węgla w całej Polsce przekonuje mnie, że po prostu komuś (właścicielom innych składów) ta firma "wchodzi w paradę". Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze... Ale tak już jest w Polsce: zamiast popatrzeć na własne błędy lepiej konkurencję zniszczyć...

Komentarz był edytowany przez autora: 02.10.2012 09:23

00


on ~on (Gość)02.10.2012 09:32

Piotrków przyjazny inwestorom .....

00


JAR ~JAR (Gość)02.10.2012 09:41

A kto skontroluje hałas i zapylenie związane z otwarciem nowego marketu na Sulejowskiej?

00


raw ~raw (Gość)02.10.2012 09:50

To jest nadana kontrola.Nie dołożyłeś się do wyborów to masz!Co nie wiesz jak się w tym grodzie załatwia spokój,to chyba jesteś przyjezdny.

00


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)02.10.2012 09:58

????przyjazne misato...... dla prezydenta chyba :)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat