metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
stary kibol ~stary kibol (Gość)31.01.2016 13:10

gdzie ta Piotrcovia z lat 90-tych z Sikorskiego?teraz to żenada!!!

71


szewa ~szewa (Gość)31.01.2016 12:59

Spokojnie dziewczyny, bedzie dobrze;)

36


waldi ~waldi (Gość)31.01.2016 17:39

Kopertowska 3 wśród najlepszych sportowców w łódzkim,sport w naszym województwie musi na prawdę być na niskim poziomie.Albo przeżywa kryzys.

51


feliks ~feliks (Gość)31.01.2016 18:39

Czy ma sens kupowanie przeciętnych zawodniczek / bo własnych wychowanek nie ma i nie będzie / aby dla zaspokojenia chorych ambicyjek kilku ludzi trwać w tym marazmie i bronić się kolejny rok przed spadkiem? Przecież nie ma mowy o jakimkolwiek planowaniu perspektywicznym ,o prawidłowym szkoleniu, o ciągłości. Jest improwizacja , przypadkowość i szarzyzna. Może warto / to do zacietrzewionych klakierów / zajrzeć na treningi kilka razy i przyjrzeć się pracy zawodniczek ekstraklasy. Stawiam dolary przeciwko orzechom że wiele z nich miałoby duże problemy na rozgrzewce juniorów z innych dyscyplin sportu .To o czymś świadczy, prawda?

50


pioma ~pioma (Gość)31.01.2016 20:33

Mecz ok były słabsze spiker zatrzymał się 20 lat temu teksty i muzyka hala szkoda gadać 3 gości z AZS glosniejsi od naszych 20 prują pysk ludziom nad głową mogli by siedzieć osobno ten nasz niby młyn nie się zamknie i nie robi wstydu .kibic pioma stara Piotrcovia

90


januszek ~januszek (Gość)31.01.2016 21:02

Niestety porazka bardzo wyraźna, jedynym plusem wizyty na Relaksie była możliwość zobaczenia w akcji Beaty Kowalczyk. O grze Piotrcovii za wiele dobrego nie ma co pisać.

30


. ~. (Gość)01.02.2016 10:55

Liczę, że w kolejnych spotkaniach będzie lepiej. Cel na ten sezon to awans do "8". Teraz trzeba wziąć się w garść i wygrać najbliższy mecz z Kościerzyną, a je wierzę, że jest to możliwe! Powodzenia dziewczyny!

31


assa ~assa (Gość)01.02.2016 17:55

Panie Witoldzie K. prosze zrobic cos z naglosnieniem!Nic a nic nie mozna zrozumiec tego co Pan mowi/czyta! To robi Pan dla siebie,dla nas kibicow zrozumiale czasem jest kilka slow a reszte mozemy sie domyslac!
A chyba o to nie chodzi!Nie wiem,moze niech Pan ciszej mowi do mikrofonu :)

31


re ~re (Gość)01.02.2016 19:41

Dla mnie bardzo słaba gra w obronie i brak planu gry w ataku, brak bramkarki był widoczny...zasłużona przegrana

30


Oko ~Oko (Gość)31.01.2016 16:48

Tak siedzę i czytam te wypociny, "snafcuw" i śmiać mi się z was chce, a z drugiej strony jest mi was żal. Co wy wiecie o tym sporcie? Ciągle słyszę, że żenada, pośmiewisko, emerytura, pewna kasa wasza, lata 90 minęły i co, i szkoda mi was. Jeśli ktokolwiek z was wie tak dużo i wie jak pracować, zapraszam do klubu, na treningi i prosto w twarz powiedzcie to dziewczyną i zarządowi, że wiecie jak to naprawić, że wszystkie zawodniczki są do zmiany i załatwicie nowe, że poprawicie szkolenie młodzieży itd. itp. Ja powiem to w ten sposób, trzeba jednak spaść do I ligi, otrzymać taką samą kasę przez rok, awansować do Superligi z I miejsca wygrywając wszystkie mecze, po czym znowu spaść i tak co roku. Kasa odpowiednia, szkolenie się poprawi, nie trzeba będzie się przejmować niczym. Ogarnijcie się ludzie, ok racja jest, że przegrały i to może w kiepskim stylu, ale nadal są w 8, w porównaniu z poprzednim sezonem, jest na pewno trochę lepiej. Ja mam pretensje najbardziej do trenera, bo wyglądały trochę lepiej na początku sezonu jak walczyły w obronie i na początku rundy rewanżowej, a teraz to ja nie wiem co one na treningach robią, bo obrony zero. Trenerze może więcej zaangażowania i opier............... Czekam na lepsze mecze, powodzenia.

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat