metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Przekora:) ~Przekora:) (Gość)01.09.2013 10:36

Wychodzi na to, że ani obecny prezydent, ani jego potencjalni następcy nie mają żadnego pomysłu na to aby uatrakcyjnić nasze miasto i zrobić coś dla jego mieszkańców. Czy naprawdę nie ma tu nikogo z otwartym umysłem i pomysłami jak uczynić z Piotrkowa tętniący życiem gród i nie myśleć przy tym o nabijaniu kasą kieszeni swoich lub swoich znajomych? Żenada..... :(

00


koloo ~koloo (Gość)01.09.2013 10:48

...uff... jak dobrze,że się nie wybrałem na flaj festa...

00


sklave sklaveranga01.09.2013 10:53

Wróbelki ćwierkają a bard co na cytrze koło Bernardynów grywa potwierdza, że podobno przy odsłonięciu tablicy pamiątkowej mają obaj........przeciwnicy.... być???? Ciekawe jak sobie nożyczki...... przekażą???? Będzie sakramentalne?????....Przekażcie sobie znak pokoju...... Idźcie w pokoju........ Ofiara spełniona.......
Film:
Referendum 2013r w Krzywym Zwierciadle Piotrków Trybunalski.
http://sklave.manifo.com/foto-szopka

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga01.09.2013 10:57

Szkoda, że MZK jak zwykle olało kolejną imprezę i nie puściło dodatkowych autobusów na lotnisko, chociażby z dworca, tak jak to było 8 lat temu: http://phototrans.pl/14,48034,0,Ikarus_280_26_89.html
Autobus linii 1 MZK odjechał wczoraj z lotniska o godz. 18. Ludzie chcący wrócić do domów kilkanaście minut później widzieli na rozkładzie następny kurs o godz 19:20, więc maszerowali ul. Przemysłową, podziwiając przy okazji jeszcze ciepły asfalt przedreferendalny. Ale można lepiej, bo kocham Piotrków. No chyba, że to celowo było tak zorganizowane, żeby jak najwięcej ludzi zobaczyło ten nowy asfalt i utrwaliło sobie w pamięci, jaki to ten prezydent jest dobry...

00


Madzia ~Madzia (Gość)01.09.2013 10:59

Straszna lipa !

00


luki ~luki (Gość)01.09.2013 11:01

Piotrków to miasto narzekaczy. czytam wasze komentarze to krew mnie zalewa. Przecież jest harmonogram imprezy i od dawna wiadomo było co będzie, a Piotrkowianie co robią narzekają nie dość że za darmo mogą wejść i te wszystkie samoloty oglądać których na co dzień nie ma na lotnisku w Piotrkowie.

00


ares1 ~ares1 (Gość)01.09.2013 11:42

"Piotrkowianin" napisał(a):
Szkoda, że MZK jak zwykle olało kolejną imprezę i nie puściło dodatkowych autobusów na lotnisko,


Pan Prezydent nie pozwolił?

00


już się nie wybierę ~już się nie wybierę (Gość)01.09.2013 11:47

Niezły szwindel by zakazać stawać na Przemysłowej i zapodać 10zł za parking.Pojechałem i jak zobaczyłem że chcą dyche za parking od razu spowrotem na chatę.A za dychę kupiłem dziecku watę cukrową w Wolborzu...

00


Dziś ~Dziś (Gość)01.09.2013 11:52

Dziś, 1.IX.2013, w niedzielę od rana pada deszcz, jest niski pułap chmur - czy w tych warunkach będą pokazy lotnicze, czy będzie eskadra śmigłowców i klucz odrzutowych myśliwców? A jak będą, to czy jest to bezpieczne dla widzów? Oby pogoda się poprawiła, bo będzie jeszcze większy obciach niż wczoraj.

00


sklave sklaveranga01.09.2013 11:55

"Piotrkowianin" napisał(a):
Szkoda, że MZK jak zwykle olało kolejną imprezę....


Nie olało, takie jest odgórne zarządzenie.
Tylko dyszka się liczy.
I nie ważne, że kogoś złapie zadyszka.
Mógł samochód w garażu nie zostawiać.
No a dlaczego dyszka???
Mój post niżej.
więcej:
http://sklave.manifo.com/

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat