metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
luq ~luq (Gość)31.08.2013 23:34

Bylem tam totalna lipa to co zaplanowali na 2 dni ja bym zmiescił w jednym i jeszcze by czasu wolnego zostalo. Od 16 przelecial 2 razy drimadrer i zrzucil wode smiglowce i samoloty lataly bez celu jakies badziewie w kolo i okolo 18;30 ludzie z nudu zaczeli sie zwijac z lotniska

00


Lesina23 Lesina23ranga31.08.2013 23:45

"asik" napisał(a):
A co takiego swietnego zrobil Chojniak dla miasta?

A zrobił obecny konkurent chojniaka co robi awantury ?

00


asik ~asik (Gość)01.09.2013 00:25

Dobre sobie. Nasz "kochany" pan prezydent robi gorsze rzeczy ze slicznym usmiechem na ustach. Mowi nam spier...lajcie a co niektorzy juz sie ciesza na zblizajaca sie wyprawe. Dla mlodych nie ma nic do zaoferowania. A to co robi teraz konkurent mnie nie obchodzi. Wazne co robi glowa miasta DLA WSZYSTKICH a nie tylko dla wybranych.

00


miki ~miki (Gość)01.09.2013 01:25

jaki Pampuch taki pokaz lotniczy

00


bolek ~bolek (Gość)01.09.2013 07:02

Będę żądał zwrotu kasy za paliwo do auta , zmarnowałem 6 litrów ropy na totalną lipę,
to już festyn w Truszczanku był bardziej atrakcyjny niż ta lipa z tymi samolotami.
A teraz co wymyślą ? Święto latawca ?

00


epikiller ~epikiller (Gość)01.09.2013 07:35

"asik" napisał(a):
A co takiego swietnego zrobil Chojniak dla miasta?

Jeżeli coś zrobił to tyko tyle ile dostał z unii. Chociaż dzięki referendum połatał dziury w jezdniach. A co do Fly-fest to powiedzcie czy było tam zapowiadane 40 tys ludzi, czy skończyło się na obietnicach?

00


gimbus ~gimbus (Gość)01.09.2013 07:54

Lipa,nie podobało mi się w ogóle,niby miasto a...

00


zmutowany chomik ~zmutowany chomik (Gość)01.09.2013 08:20

"Lesina23" napisał(a):

a co on moze jak nie ma na to szans?

00


lex ~lex (Gość)01.09.2013 09:30

Niestety, muszę przyznać, że byłem zawiedziony tym, co zobaczyłem wczoraj... Nic ciekawego. Może dziś będzie lepiej. I jeszcze ta supercena za parking...

00


antypolityk ~antypolityk (Gość)01.09.2013 10:01

10 ZŁ za parking. Za co pytam? Panie dyrektorze kto Panu to zorganizowal ? Przecież tam w sobote nic się nie działo??????? Pare dziesiat tysięcy ludzi miało być!?"?!? Pytam gdzie? W zwykły weekend patrzacych na soki jest więcej! Moje zdanie opiera na głosach znajomych którzy się zawiedli.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat