metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mol molranga09.06.2014 21:12

Tydzień bez Dziemdziory tygodniem straconym.

34


kubson ~kubson (Gość)09.06.2014 21:12

uff całe dzieciństwo spędziłem w kilku takich piaskownicach i żyję. cudownie!

33


kozak13 kozak13ranga09.06.2014 21:36

"umyslny" napisał(a):
~umyślny (Gość)
9 godzin temu, 12:48
to wszystko dla Was drodzy piotrkowianie - na banerach pisze słońce Piotrkowa, tylko brakuje, że to za Wasze pieniądze. Kozak13 to wielbiciel rządzących w mieście i tak hehe


Proszę Cię, odpuść sobie durne komentarze sympatii politycznych. Akurat nie interesuje mnie w ogóle kto trzyma władze w naszym mieście i cała otoczka polityczna. Dojrzej do mądrych komentarzy.
Uważam tak jak wielu komentujących, głupotę wymyślili ustawodawcy nakazując kupno licencjonowanych produktów za ogromne pieniądze. Za jeden dzisiejszy plac zabaw można by urządzić całe wesołe miasteczko za moich dziecinnych czasów. Rodzice budują dzieciom drewniane placyki na prywatnych ogrodach i nikt sobie dupy nie zawraca czy huśtawka ma licencje czy nie. Jak mądrze wytłumaczy dzieciom to nic się im nie stanie. A pierdoły zawsze będą pierdołami i sobie guza nabiją na środku pastwiska.

42


ANTYUNIA ~ANTYUNIA (Gość)09.06.2014 22:17

Chodziarz dzieci mają się gdzie bawić. Niedługo nie będzie krawężników, bo będą zagrażały życiu, a jeszcze później z takim postępem lewactwo zacznie wycinać drzewa, bo jeszcze dziecku nie daj Boże drzazga wejdzie. Do takich absurdów doprowadzi nasz "postęp".

13


luzik luzikranga09.06.2014 23:20

"obs." napisał(a):
Mieszkają tam przede wszystkim ludzie...


A jeden taki ludź codziennie tamtędy do roboty chodzi (albo jeździ na rowerze). Stąd tyle "problemów".
Problem wyolbrzymiony, troska o dzieci naciągana - ważne, że była okazja sprzedać miejsce reklamowe dla producentów huśtawek itp. Nie widzieliście tego, naiwniacy?
Ten numer wcześniej był ćwiczony także przy materiale o nieczynnych kolektorach słonecznych w OSiR. Nie widzieliście tego, naiwniacy?

26


lepiej z Unią niż bez ~lepiej z Unią niż bez (Gość)10.06.2014 08:43

"ANTYUNIA" napisał(a):
Chodziarz dzieci mają się gdzie bawić. Niedługo nie będzie krawężników, bo będą zagrażały życiu, a jeszcze później z takim postępem lewactwo zacznie wycinać drzewa, bo jeszcze dziecku nie daj Boże drzazga wejdzie. Do takich absurdów doprowadzi nasz "postęp".


Od razu widać którą opcję reprezentujesz urzędasie. W gówno byś wszedł i powiedział byś, że dobrze że nie wdepnąłeś na gwoździa. A co "chodziarz" chcesz?

42


Piotrkowianin Piotrkowianinranga10.06.2014 08:53

"ANTYUNIA" napisał(a):
Chodziarz dzieci mają się gdzie bawić

Jaki chodziarz? Korzeniowski?

41


janusz ~janusz (Gość)10.06.2014 09:03

ale afera ojojoj...sie porobiło...

21


VIP VIPranga10.06.2014 10:08

Ja wiem, że niektórzy są przewrażliwieni na temat bezpieczeństwa swoich pociech i chowają je pod kloszem. Przy okazji zapominając co robili i gdzie jak byli mali ;) Ale bez przesady. Te krawężniki zagrażają zdrowiu dzieci i tyle w temacie. Co do tego mają normalne krawężniki, które są wykorzystane zgodnie ze swoim przeznaczeniem? Mogę się założyć, że nikt z okolicznych mieszkańców nie chce "atestowanych" (które rzeczywiście kosztują horrendalne pieniądze)placów zabaw. Tylko bezpiecznych.

11


luzik luzikranga10.06.2014 11:52

"luzik" napisał(a):
jeden taki ludź codziennie tamtędy do roboty chodzi (albo jeździ na rowerze).


Jareczku, pozdrawiam.
PS. A jak już idzie obok ciebie kobieta, to z roweru wypada zejść. Takie jest moje zdanie.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat