metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
broda ~broda (Gość)09.06.2014 13:25

Uważacie, że w tym piachu to mogą się bawić dzieci?

40


Marcin. ~Marcin. (Gość)09.06.2014 13:33

Kuweta dla Dzieci...
bo tak on kocha Piotrków !!!!

21


wizytator ~wizytator (Gość)09.06.2014 14:57

jak Dziemdziora nie ma pieniędzy to się nie wychyla

15


jaaaaaaaaaaaaa ~jaaaaaaaaaaaaa (Gość)09.06.2014 18:38

całe dzieciństwo bawiliśmy się w takich piaskownicach i jakoś nikt z nas się nie zabił....... szukanie dziury w całym

02


lemurrollo ~lemurrollo (Gość)09.06.2014 19:10

"jaaaaaaaaaaaaa" napisał(a):
szukanie dziury w całym

Mało stwierdzenie "szukanie dziury w całym". Co niektórym całkiem się popieprzyło w głowach. Jeszcze trochę będziemy piach z Kuwejtu sprowadzać. a wieczorami włączać lampę bakteriobójczą. Rodzice będą siedzieć w Pubie i gdyby coś się dziecku stało to od razu leci odszkodowanie...Za nie swoje pieniądze to ma się wymaganie, a samemu zasponsorować i pokazać wzorcowy placyk zabaw.

33


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)09.06.2014 19:13

Cieszę się, że moje dzieciństwo przypadło na czasy (aczkolwiek wcale nie tak odległe), gdzie na takie pierdoły nikt nie zwracał uwagi. Bawiłem się na podwórku wybrukowanym kocimi łbami, a boki piaskownicy z dwóch stron ograniczały deski, a z dwóch pozostałych ściany budynków. Ojcowie z naszego podwórka, którzy wspólnie zbudowali tą piaskownicę, na szczęście nie zaprzątali sobie głowy, że ktoś może się w niej przewrócić i wyrżnąć głową o ścianę, ani że wokół piaskownicy teren nie jest ogumowany... Mimo tych "niebezpieczeństw" zewsząd czyhających, jakoś dożyłem do dziś i nawet nie chodzę do psychoanalityka, by wypłakiwać mu się na kozetce. Tak, tak, tylko patrzeć, jak i ta moda do nas zawita...
A dziś na dzieci czyhają krawężniki, psie kupy, twarde podłoże... No i jeszcze pod szkołami przez ulice muszą je przeprowadzać przeszkolone osoby. Tak wzrósł poziom bezpieczeństwa, a niewdzięczne bachory i tak zabijają się na quadach, które są hitem wśród prezentów komunijnych. O ironio!

53


jw ~jw (Gość)09.06.2014 19:17

Kiedy bałam dzieckiem zawsze w tym miejscu był plac zabaw.Biegalismy tam sami przez ulicę.Nie był to plac ogrodzony, bo w tych latach nie było tylu samochodów co dzisiaj.Piasek co roku wymieniali nie dosypywali.Tym piaskiem w zimie posypywano chodniki.Dziś nie dziwi mnie wymóg ogrodzenia terenu przeznaczonego pod plac zabaw.Przy Piastowskiej jest to konieczne.Może się uda?

40


MR ~MR (Gość)09.06.2014 19:25

W Sulejowie ci co umieścili huśtawki bez odpowiednich licencji do dziś mają chyba kłopoty prawne.I tak Huśtawka bez licencji +-kosztowałaby 1000zł z licencją 6000zł.W sejmie siedzą mądre głowy i prawie sami bisnesmeni więc myślą jak nabić sobie kasy za wyroby z licencją.

71


97-300 97-300ranga09.06.2014 19:41

"Piaskownica czy betonowy grób?" Takie pytanie mógł zadać tylko kompletny idiota.

35


kominiarz ~kominiarz (Gość)09.06.2014 20:03

"97300" napisał(a):
"Piaskownica czy betonowy grób?" Takie pytanie mógł zadać tylko kompletny idiota.


Na komentarze takich jak ty oszołomów nie zwracam uwagi. Spadaj tylko równiutko żebyś nie zawadził nosem o rynnę.

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat