Ani SLD, ani PO czy PSL nie może już nic zaproponować Polakom co by nie mogło spełnić PiS. Wiec po co przepłacać ? Wystarczy PiS.
nieuchronnie zmierzamy do zakazanego systemu i jeszcze tylko jednakowe ubrania i już
Panie Ostrowski.... co pan jeszcze robi w mediach? O panu powinni zapomnieć wyborcy. Koryto się skończyło i teraz pan płacze i próbuje wrócić na "salony". Nigdy w życiu. SLD zostało pochowane i znicz można teraz tylko zapalić na nagrobku tej formacji.
Ile głuptasków w tym Piotrkowie... Ostrowski, z głupotą to ty chyba nie wygrasz. Z głupkami - to znaczy będąc z głupkami - pewnie tak.
Boże jak nie wstyd przychodzić i marudzić, faktycznie jest się czym chwalić że zostali wybrani ze względu na politykę socjalną????500+ naprawdę jest mądrym rozwiązaniem!!!czymś trzeba było przekupić wyborców!!!!wychodzi Nam 500+ dlaczego o tym Pan nie mówił? skromnie się nie żyje z pensji nauczyciela??????????
To se ne wrati, jak mówią Czesi a bardziej obrazowo powiedział to Wyspiański w Weselu.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!