metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)05.02.2009 15:57

Mam pytanie: dlaczego na ePiotrków nie ukazał się artykuł z porzedniego numeru Tygodnia Trybunalskiego: "Do komunikacji nadal będziemy dokładać?", w którym to artykule można przeczytać kłamstwa głoszone przez obecnego prezesa MZK:
"Naszą bolączką na dziś jest to, że kierowca stoi na przystanku przez 10 - 15 minut i sprzedaje bilety.
(...)
Jeżeli uda nam się zamierzenie, że 6,5 mln wystarczy nam przez kolejne lata, to wydaje mi się, że spółka poradzi sobie na rynku. Myślę, że obecny model jest najbardziej optymalny - miasto płaci, wie za co i kwota ta nie jest wysoka. Ideałem byłby oczywiście jeden bilet dla wszystkich przewoźników. Do tego dążymy, ale niekoniecznie da się to wprowadzić w ciągu kilku lat - mówi prezes Zbigniew Stankowski."
optymalny = najlepszy
wiec wg prezesa obecny model jest najbardziej najlepszy
A to, że w innym miastach za komunikację płacą osoby z niej korzystające, kupując bilety, a u nas płacą wszyscy z naszych podatków, a autobusy służą do napowietrzania miasta, wożąc powietrze z Wierzej i Rakowca to szczegół?
Pogratulować zornietowania w temacie panu prezesowi. :)

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)05.02.2009 16:35

Bo nie samymi "emztkami" portal żyje :) Ale proszę http://www.epiotrkow.pl/news/Piotrkowska-komunikacja-bez-rewolucji-,1754

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)05.02.2009 17:27

Ale tu nie chodzi o "emzetki", tylko to że władze nie potrafią zorganizować sprawnej komunikacji miejskiej, która jest kręgosłupem każdego normalnego miasta, zamiast tego racząc nas takim bałaganem, jaki obecnie panuje, w dodatku zmuszając nas do płacenia za to cięzkie miliony zł. I to jest chore.
Niniejszym dziękuję za zamieszczenie ww. informacji. :)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat