metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
POLITYK ~POLITYK (Gość)15.11.2013 13:02

Podobnie było z IKONOWICZEM tak się w Polsce traktuje przeciwników politycznych

00


erwinek ~erwinek (Gość)15.11.2013 13:07

A co mają do tego dzieci.Zostałeś ukarany za sianie nieprawdy.
Jak cię nie stać to weż się za jakąś robotę i zarób uczciwie na SWOJE dzieci. A może chciałeś dorwać się do koryta. Twoim pryncypałom Panom Polowi, Matusewiczowi i im podobnym już dziękujemy

00


Jula ~Jula (Gość)15.11.2013 13:31

Trzeba być konsekwentnym. Jak mówiło się nieprawdę, to teraz trzeba zapłacić. Wymawianie się dziećmi jest nie na miejscu.

00


broda ~broda (Gość)15.11.2013 13:48

"Jula" napisał(a):
Wymawianie się dziećmi jest nie na miejscu.


"erwinek" napisał(a):
Jak cię nie stać to weż się za jakąś robotę i zarób uczciwie na SWOJE dzieci.


Oby nie "zapomniał wół jak cielęciem był".

00


janusz ~janusz (Gość)15.11.2013 14:07

"Mam zapłacić majętnym ludziom w sumie osiem tysięcy złotych. Utrzymuję dwójkę swoich małoletnich dzieci" nie ma znaczenia że są to majetni ludzie i to że pan ma 2 dzieci.nie bierz pan ludzi na litość :) "Czy w Piotrkowie jest kumoterstwo i zatrudnianie znajomków, czy nie ma?" TAK JEST WSZEDZIE NA CAŁYM ŚWIECIE.co nie zmienia faktu że nie jest to do końca uczciwe :)

00


PLIM PLU BUM ~PLIM PLU BUM (Gość)15.11.2013 14:31

Proszę , dajcie już spokój z tym cyrkiem referendalnym.

00


psina lesina ~psina lesina (Gość)15.11.2013 15:06

Niech władze powiatowe PSL-u powiedzą jak to naprawde było z czajką a co niektórym kopary opadną.

00


observer ~observer (Gość)15.11.2013 15:08

Biedaku musisz rozróżniać pomówienie od głoszenia opinii. Jak Wysoki Sąd cię skrzywdził (patrz wydał zły wyrok) to dlaczego się nie odwołałeś. I nie wydaje mi się, że ktoś tu kogoś chce zaszczuć. Sam wymagasz od wszystkich wokół przestrzegania prawa, to kim ty jesteś aby traktować cię inaczej. A propos kumoterstwa: czy prawdą jest że jakimś dziwnym trafem za kadencji szczęśliwie nam nie panującego pana M i twoją, pracę na ciepłym stołeczku w TBS dostała twoja małżonka? Pamuchu a ty na ilu etatach byłeś zatrudniony w UM? Czy kierownik biura "promocyi" i rzecznik prasowy to była jedna posada czy dwie schedy? Chyba jednak zapomniał wół jak cielęciem był... Pamięć jest...

00


maniek ~maniek (Gość)15.11.2013 15:10

O czym ty chlopie mowisz,kumoterstwo?kto jak kto powinien o tym wiedziec,ilez to ja cie razy widzialem z Waldemarem M.w jego seledynowej Alfie,razem wszedzie nawet w Belchatowie was widzialem,razem wspolnie i w porozumieniu ha ha

00


CoolMen ~CoolMen (Gość)15.11.2013 15:11

Cytat: "Nikogo nie obraziłem. Za głoszenie swoich opinii i poglądów zostałem ukarany".
Pan Pampuch nie rozumie, że został ukarany przez Sąd za głoszenie nieprawdziwych informacji, a nie za głoszenie poglądów. Jeżeli tego nie rozumie, to tym gorzej dla niego.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat