metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Obcy3 ~Obcy3 (Gość)05.12.2012 16:40

"Piotrkowianin" napisał(a):

Złapałeś mnie, masz rację- zarys ratusza. Moja rodzina z Wrocławia, odwiedziła nas ostatnio. Pokazałem im stare miasto i to oni właśnie zwrucili uwagę na ogrom prac wykonanych rzecz wyglądu miasta. I tu muszę się z tym zgodzić.

00


za ~za (Gość)05.12.2012 21:55

Gdzie zbierają podpisy, bo chcemy z całą rodziną podpisać się pod petycją.

00


gość ~gość (Gość)05.12.2012 22:34

ja również chciałabym podpisać petycję. Proszę o informację gdzie i kiedy będą zbierane głosy w sprawie odwołania Chojniaka

00


with ~with (Gość)05.12.2012 22:56

"gosc" napisał(a):
ja również chciałabym podpisać petycję. Proszę o informację gdzie i kiedy będą zbierane głosy w sprawie odwołania Chojniaka


Nie będzie żadnej petycji. W dniu referendum możesz oddać w lokalu wyborczym swój głos w tej sprawie.

00


yet ~yet (Gość)06.12.2012 10:40

A to za czym są zbierane podisy?

00


gonia29 ~gonia29 (Gość)06.12.2012 15:04

"ola-ptb-123" napisał(a):
ola ptb 123 (Gość)28.11.2012 20:37co to za śmieszne gazetki wydrukowanie przez jeszcze bardziej śmieszne PIO?? zamist racić pieniadze na wydruk tego dajcie biednym mieszkańcom! tak gadaliście na chojniaka, że wydaje na auto itd ile to by nie było zupek a wy ile wydajecie na te zakłamane ulotki, plakaty i ludzi, którzy to rozwożą??

Pieniądze na gazetkę PIO nie są pieniędzmi publicznymi, więc prywatne osoby swoje pieniądze mogą wydawać jak im się podoba, to urzędnicy powinni szanować publiczne złotówki, a nie trwonić na bzdurną propagandę sukcesu swojego wodza...

00


Hayaki ~Hayaki (Gość)06.12.2012 16:04

"with" napisał(a):
Nie będzie żadnej petycji. W dniu referendum możesz oddać w lokalu wyborczym swój głos w tej sprawie.

"yet" napisał(a):
A to za czym są zbierane podpisy?


Wyjaśnijmy. Pójście w dniu głosowania na referendum, to jedna sprawa. Ale wcześniej inicjatorzy referendum muszą zebrać podpisy mieszkańców pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum. Po zawiadomieniu prezydenta miasta, organizatorzy mają 2 miesiące na zebranie tych podpisów. W przypadku Piotrkowa będzie to ok. 7,5 tys. Listy z podpisami wraz z uzasadnieniem organizatorzy muszą dostarczyć do komisarza wyborczego, który w ciągu 30 dni przyjmie lub odrzuci wniosek o ogłoszenie referendum. To musi się odbyć w ciągu 55 dni od tej decyzji. By referendum było ważne, udział w nim musi wziąć nie mniej niż 3/5 liczby biorących udział w wyborze odwoływanego organu.


00


zbulwersowana ~zbulwersowana (Gość)07.12.2012 13:13

proszę o informacje gdzie te podpisy są zbierane, przez tego Pana" mąż stracił pracę, a miesiąc później otrzymaliśmy podwyżkę czynszu o.....115 % !!!! masakra!!! Ci którzy mają mieszkania w TBS-ie polecam udać się do ich siedziby po informację ile będziecie płacić po nowym roku!

00


nmnn ~nmnn (Gość)07.12.2012 13:30

stare miasto-jedno z najpiękniejszych zabytków miasta.tak jest tylko na papierze, każdy kto twierdzi jak pięknie starówka się zmienia proponuję udać się wieczorkiem na spacerek tak jak to się robi w innych miastach i jeśli w dalszym ciągu będzie uważał że ,,to" jest piękne proponuję udać się do psychiatry..

00


ares1 ~ares1 (Gość)07.12.2012 18:03

"nmnn" napisał(a):
stare miasto-jedno z najpiękniejszych zabytków miasta.tak jest tylko na papierze, każdy kto twierdzi jak pięknie starówka się zmienia proponuję udać się wieczorkiem na spacerek tak jak to się robi w innych miastach i jeśli w dalszym ciągu będzie uważał że ,,to" jest piękne proponuję udać się do psychiatry..


Nic dodać nic ująć!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat