metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ania_12 ~ania_12 (Gość)19.04.2016 12:59

bylam u mnie taka jedna...hahah wizyta dla nie bedzie niezapomniana...wciskała mi tańszy prąd a ja jej na to ze ja tez kiedys sprzedawalam to samo ...tylko telefonicznie bo na zywo sie nie odwazylam ...i zapytalam sie jej czy ona sie nie boi tu byc i wciskac mi to gó...o...tak w zywe oczy...wstala podeszla do drzwi i nawet dowidzenia nie powiedziala

120


PGNiG=PSG ~PGNiG=PSG (Gość)19.04.2016 15:54

Podobnie robią z gazem ziemnym czyli metanowym inaczej z sieci rur gazowych. Podobne sztuczki. Lecz to firmy PGE, PGNiG, i podobne są same sobie winne, że nie potrafią, nie chcą i nie zabiegają o odbiorców. Dlaczego w swoich siedzibach zlikwidowały kasy, dlaczego w swoich siedzibach w miejscu, takim jak Piotrków NIC nie można załatwić, tylko przez telefon, który jest odbierany gdzieś tam w Polsce, w Bydgoszczy, w Szczecinie czy innym Lublinie, nikt nic nie wie.Bałagan. A wiadomo w mętnej wodzie można grube i tłuste ryby łowić i o to chodzi w tym nieustannym przekształcaniu i reformowaniu firm typu PGE, PGNiG i inne tego rodzaju.

100


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat