metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Zanzi ~Zanzi (Gość)29.10.2014 10:34

"Wyborca-obserwator" napisał(a):
Kobita tak się poświęca w wybrach, jeździ pociągiem po ulicach, biedna wygląda rozpaczliwie z tym czerwonym nosem, zaniedbanym owłosiem (przez wybory nie ma czasu na fryzjera, kosmetyczkę itp).

A z kąpielą czeka pewnie na otwarcie sezonu letniego ;) Ech, moja ulubienica :D

40


piotrkow_tryb ~piotrkow_tryb (Gość)29.10.2014 10:35

"Piotrkowianin" napisał(a):
Właściwy człowiek na właściwym miejscu:


Nie tylko Czajka wiesza swoje plakaty na śmietniku, inni kandydaci od Chojniaka również wieszają swoje podobizny w miejscu do tego specjalnie przeznaczonym :)

60


Czas to zmienić! ~Czas to zmienić! (Gość)29.10.2014 10:48

Zachęcam do wyborów: Piotrków faktycznie nie potrzebuje radnych mieszkających w Sulejowie, Włodzimierzowie, Moszczenicy..., którzy zawsze głosują za podwyżkami: wody, ciepła itd. Czas to zmienić!

111


piotrkow_tryb ~piotrkow_tryb (Gość)29.10.2014 11:00

Jaja sobie z nas robią, czas najwyższy odsunąć ich od koryta.

120


murzyn ~murzyn (Gość)29.10.2014 11:02

Media podają: w Hiszpanii korupcja,strach pomyśleć, zamykają urzędnikow do więzień!
A w Polandi proszę, sami uczciwi, zapracowani, zasłużeni i aż zal,że odchodzą.Jestem niezaspokojony. Szanowna prokuraturo, żeby tak choć jeden wyroczek?

110


Pio ~Pio (Gość)29.10.2014 11:06

Piotrkowska Inicjatywa Obywatelska
KONIEC UKŁADÓW
Aleksandra Rozpedek prezydentem Piotrkowa Trybunalskiego

43


Aman Amanranga29.10.2014 11:16

Panu Winiarskiemu dać order za jego wspaniałe pomysły.

32


Czas to zmienić! ~Czas to zmienić! (Gość)29.10.2014 12:14

Mam nadzieję, że wybierzemy radnych z miasta Piotrkowa Trybunalskiego, a nie ludzi którzy mają tylko meldunek w Piotrkowie, a dorobili się posiadłości poza miastem i jest im obojętne ile mieszkańcy naszego Grodu płacą za media. Zachęcam do zmian, a czy to będzie PO czy jakaś inna partia to nie ma znaczenia bodaj byliby to ludzie nie od Krzysztofa Ch. Czas to zmienić!

61


kch ~kch (Gość)29.10.2014 12:52

Sklave na pamięć musisz pić wodę z kaloryfera !!!

11


xyz ~xyz (Gość)29.10.2014 12:54

"Czas-to-zmienic" napisał(a):
Mam nadzieję, że wybierzemy radnych z miasta Piotrkowa Trybunalskiego, a nie ludzi którzy mają tylko meldunek w Piotrkowie, a dorobili się posiadłości poza miastem i jest im obojętne ile mieszkańcy naszego Grodu płacą za media. Zachęcam do zmian, a czy to będzie PO czy jakaś inna partia to nie ma znaczenia bodaj byliby to ludzie nie od Krzysztofa Ch. Czas to zmienić!


Popieram.

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat