metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jj ~jj (Gość)29.10.2014 07:37

zdjęcia darmozjadów głosujących właśnie za podwyżkami

70


tonny soprano ~tonny soprano (Gość)29.10.2014 08:20

cz.jki to odlatują do ciepłych krajów czy zostają

50


Zanzi ~Zanzi (Gość)29.10.2014 08:21

"jj" napisał(a):
zdjęcia darmozjadów

Miny mają nietęgie ;) To pewnie z przepracowania...

40


sklave sklaveranga29.10.2014 08:25

Łezka w oku się kręci, nadejszła wiekopomna chwila aż wierzyć się nie chce że to już ostania sesja Rady Miasta w tym składzie. Mam taką nadzieję że za kilka tygodni ta sama Rada będzie decydowała o losach miasta. No bo nie można sobie wyobrazić Rady Miasta bez jej przewodniczącego Błaszczyńskiego, radnej Wójcik, radnego Penciny, Dajcza i można by tak wymieniać bez końca. Byli z mieszkańcami na dobre i złe. Za to należą im się podziękowania z dużym bukietem kwiatów za ciężką pracę na rzecz rozwoju miasta.
Przepraszam bardzo a za jakie to zasługi będą te medale. Jakoś nie mogę sobie ich przypomnieć. No cóż starość nie radość. Więcej na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

64


piotrkow_tryb ~piotrkow_tryb (Gość)29.10.2014 08:33

Nie będzie żadnej sesji w listopadzie? Jak to listopad bez diety?

50


Piotrkowianin Piotrkowianinranga29.10.2014 09:24

"tonny-soprano" napisał(a):
cz.jki to odlatują do ciepłych krajów czy zostają

Właściwy człowiek na właściwym miejscu: http://iv.pl/images/27573597753265579209.jpg

81


re ~re (Gość)29.10.2014 09:38

"sklave" napisał(a):
Przepraszam bardzo a za jakie to zasługi będą te medale. Jakoś nie mogę sobie ich przypomnieć. No cóż starość nie radość.


Medale nie będą przyznawane radnym. Pani Teresa, która ma dostać odznaczenie jest bardzo ciepłą osobą, potrafi bezinteresownie pomagać ludziom.

30


BLEKI BLEKIranga29.10.2014 09:41

Hej, a może w tym roku głosujemy na tych co kandydują na ostatnich miejscach na listach???

61


re ~re (Gość)29.10.2014 09:48

"BLEKI" napisał(a):
Hej, a może w tym roku głosujemy na tych co kandydują na ostatnich miejscach na listach???


Tak, wiele osób zapewne pójdzie głosować na Pana Jana Dziemdziorę, który właśnie jest na ostatnim miejscu swojej listy.

53


Wyborca obserwator ~Wyborca obserwator (Gość)29.10.2014 10:10

A ja zagłosuję na Jadzię W. Kobita tak się poświęca w wybrach, jeździ pociągiem po ulicach, biedna wygląda rozpaczliwie z tym czerwonym nosem, zaniedbanym owłosiem (przez wybory nie ma czasu na fryzjera, kosmetyczkę itp). Ludzie, którzy tak bardzo chcą być, zaistnieć, muszą zasługiwać na głos.

43


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat