metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Jego Ekscelencja ~Jego Ekscelencja (Gość)20.12.2023 12:21

Trzymam kciuki za sukces protestujących.

1311


Olek Maciaszczyk ~Olek Maciaszczyk (Gość)20.12.2023 12:30

macie popracie od nas z Woli Krzysztoporskiej, u nas też to samo się dzieje.

96


go?ć_zenon ~go?ć_zenon (Gość)20.12.2023 12:32

Gmine Wola Krzysztoporskom mogą całą panelami wyłożyć, same smyki tam mieszkają.

12


goœć_piotrkowianka ~goœć_piotrkowianka (Gość)20.12.2023 12:56

kolejne wpychanie wielkich molochów na tereny rolnicze

107


witek ~witek (Gość)20.12.2023 14:11

120 hektarów paneli ? Czy ktoś zwariował ? Jak to będzie wyglądało ? Nie dla takich inwestycji. Panele tak ale na dachach budynków a nie na ziemi.

90


Ignas ~Ignas (Gość)20.12.2023 14:43

Tak się składa, że jak przestępcy zaczynają mieć władze to kradną miliony dla siebie i kolesiów. A głupie ludziska dają głosy psl, holowni i Tuskowi to jedna wielka klika od 30 lat.

32


Dodajkomentarz ~Dodajkomentarz (Gość)20.12.2023 14:50

Tak duże farmy można budować ale na całkowicie bezludnych terenach. Niszczymy krajobraz, utrudniamy życie wszystkim dookoła.

60


ja_xx ~ja_xx (Gość)20.12.2023 12:56

Jest może jakaś osoba, która potrafi mi wytłumaczyć dlaczego te protesty. Nie to, że ich krytykuję-tylko chcę wiedzieć czemu to szkodzi, czy np. środowisko cierpi czy te inwertery rzeczywiście hałasują, itp.... albo czy np. pożarem grozi (słyszałam o takich przypadkach, ale na domu, czy garażu) ?...

94


Sens ~Sens (Gość)20.12.2023 15:13

Najlepsze grunty rolne w okolicy. Taka ziemia powinna być przeznaczona pod uprawy. Co będziemy jeść kiedy wszystko zabetonujemy. Panele tylko na najsłabszych glebach i terenach przemysłowych.

80


Pan Muchomorek ~Pan Muchomorek (Gość)20.12.2023 12:31

Zamiast inwestować w rozwój zdecentralizowanego OZE w postaci paneli fotowoltaicznych na dachach, elewacjach, małych przydomowych elektrowniach wiatrowych to próbuje się przepchnąć wielkie molochy, które w razie jakiegokolwiek konfliktu i tak mają jeden wspólny punkt jakim jest sieć wysokiego napięcia. Doskonale pokazała to wojna na Ukrainie w jaki sposób niszczy się infrastrukturę energetyczną. Szkoda zajmować kolejne tereny zwłaszcza, że w okolicy mamy setki hektarów po kopalni w Bełchatowie gdzie i tak nikt nie mieszka a teren nie nadaje się do niczego nawet po zamknięciu kopalni.

111


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat