metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
karol ~karol (Gość)22.04.2024 09:01

Wyrwij murom zęby krat Zerwij kajdany połam bat A mury runą, runą, runą i pogrzebią stary świat
Stało się! Zrobiliśmy to!!!!

106


BRAWO ~BRAWO (Gość)21.04.2024 23:09

Koniec z erą NIEDASIZMU. Po 15 X pokazaliśmy jako naród i społeczeństwo, że ŻADNA władza nie jest niepodważalna i jeśli ktoś nie robi nic dla mieszkańców to robi WYPAD. Dowidzenia Panie Chojniak nie będziemy tęsknić, dziękujemy za to co dobre, ale żałujemy 2 ostatnich zmarnowanych kadencji. IDZIE NOWE. Powodzenia Prezydencie Wiernicki!

299


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)22.04.2024 06:47

Na duże zmiany nie liczę ale ważne że nastąpiła zmiana. Z jednej strony pewność byłego już prezydenta, a zarazem niepewność co do nowego. Mam nadzieję że te wszystkie układy zostaną zerwane. Wszak powstaną nowe byle z ludźmi kompetentnymi. Życzę sukcesów nowemu prezydentowi.

225


mała Frida ~mała Frida (Gość)22.04.2024 10:27

No nareszcie, co za radość . . . . moje wnuczki z radości odtańczyły kankana i mają nadzieją na powrót zlikwidowanych przez poprzednika, przydomowych placów zabaw . . . .

125


SOMEONE ~SOMEONE (Gość)22.04.2024 10:38

Jak to mowia, pycha kroczy przed upadkiem! :) Jak sie okazalo, że jednak dojdzie do drugiej tury to strach zajrzał w oczy i Pan Chojniak przypomnial sobie o mieszkancach. Mieszkańcach ktorych juz nie raz ignorował swoim zachowaniem. Warto pamietac, ze to dzieki Pani Chojnackiej (i reszcie jej ekipy) piotrkowianie zaczeli byc coraz bardziej swiadomi tego co wyprawia piotrkowska władza od prawie 20 lat.

213


Rzepicha ~Rzepicha (Gość)22.04.2024 10:45

Przykre to lecz sprawiedliwe. Po owocach go poznamy.

71


gfdgdss ~gfdgdss (Gość)22.04.2024 10:20

Każde mieszkanie trzeba wietrzyć. I tyle w temacie wyborów. Dlatego postanowiłem wesprzeć szerokie otworzenie okien.

142


Rzepicha ~Rzepicha (Gość)22.04.2024 10:58

Pytam gdzie moja dywagacja?.

40


Architekt ~Architekt (Gość)22.04.2024 08:56

Wybór pomiędzy dżumą a cholerą.
Danke!

1113


Zobaczycie ~Zobaczycie (Gość)22.04.2024 11:09

To piotrkowska platforma ma nowego lidera. A to całe starostwo zostanie wysiudane szybciej niż im się wydaje, a piotrkowianie jeszcze zatęsknią za Chojniakiem.

1314


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat