metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
buka ~buka (Gość)21.07.2015 10:05

Spolecznosc Piotrkowska chce basen juz od dawna i tez dawno powinien byc jakikolwiek bedzie i gdzie tez on bedzie to wedlug mnie bylo by super to juz glowa ludzi tym zajmojaca sie jak to zrobic zeby byl wilk syty i owca cala

120


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)21.07.2015 10:28

Porownanie odkryty basen a Słoneczko, pewnie że odkryty basen powinien powstać i moim zdaniem więcej by na nim ludzi wypoczywalo jak na słoneczku, organizowane są różne akcje zbierające pieniądze na coś tam zorganizujcie akcję zbierająca fundusze na budowę basenu ja napewno się dorzucę.

90


sklave sklaveranga21.07.2015 10:50

Kiedyś był odkryty basen ale z transformacją się zmył. Dziś pozostaje fontanna i kałuże jak dziury w jezdni w nie załatają. Słoneczko to wielki niewypał. Przecież było kąpielisko na Bugaju kiedy jeszcze nie był tak zanieczyszczony a w Strawie ryby się łowiło i też nie zdało egzaminu. Zatem po kiego drugi raz taki sam błąd popełniono.
Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

50


abc ~abc (Gość)21.07.2015 10:50

krasnal z belzackiej pracowal na tym basenie kiedys

30


zzz ~zzz (Gość)21.07.2015 10:53

nie bedzie basenu bo władze miasta maja mieszkanców w dupie.

140


spławik ~spławik (Gość)21.07.2015 10:55

Może dosypać trochę piasku na górce saneczkowej i postawić wyciąg narciarski,najlepiej gondolowy!!!???Ludzie z matematyki i ekonomii " 0"Chyba, że basen zafundują zaRADNI,apotem dorzucą na jego utrzymanie.-Będą w TV.

04


Ep ~Ep (Gość)21.07.2015 11:32

Skoro jest Hala balonowa nad kortami to może Hala basenowa nad otwartym basenem a zimą lodowisko.Proponuję jeszcze skocznie narciarską a góry przenieś do Piotrkowa.A gdzie są miejsca pracy dla piotrkowian bo żeby korzystać z tego wszystkiego to trzeba mieć kasę.Panie prezydencie otrzasnijcie się trochę....

46


Leito ~Leito (Gość)21.07.2015 11:56

Taaaak! do ciężkiej i nieprzyjemnej choroooby, najlepiej to postawić kolejny market!! co się zastanawiać?

90


mieszkaniec ptb ~mieszkaniec ptb (Gość)21.07.2015 11:07

Jestem za basenem odkrytym, chce aby powrocil na terenie stadionu koło ulicy Dmowskiego. Był basen, było miejsce do grania w piłkę nożną teraz pozostał parking.. Zróbcie coś w tym Piotrkowie bo nic się w nim nie dzieje, wszyscy młodzi się nudzą.

190


Obiektywna ~Obiektywna (Gość)21.07.2015 12:14

Pamiętam jak byłam mała i mama zabierała mnie na basen na piomie! :)
Zdecydowanie brakuje takiego obiektu. A promowane Słoneczko jest fajne do poopalania się. Woda do kąpania raczej srednio się nadaje, a już na pewno do kąpieli nie zacheca jej zapach i czystosć :)

120


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat