To miał być najzwyklejszy wiec przedwyborczy. Przed wyborami prezydenckimi Lech Kaczyński poleciał do Katynia udawać polskiego patriotę, podobnie jak i inni kandydaci na urząd prezydenta RP. Ciężko jest pisać te słowa w obliczu tragedii, ale przecież tak naprawdę było. Z jednej strony żal ich jako ludzi, z drugiej - dostali, co chcieli.
Brak słów żeby oPISać tą szopkę.... Niedługo będzie dzień wolny od pracy, 10 kwietnia :)
syrena to średni pomysł - jest od lat symbolem wybuchu POWSTANIA WARSZAWSKIEGO i ma sens 1 sierpnia ....
a poza tym swoją drogą jaka jest sprawność systemu ostrzegania ludności w Piotrkowie i kto za to odpowiada? Już raz w tym roku wyła syrena przez kilka godzin i teraz znowu ... jak nie daj Boże coś się złego wydarzy jak jesteśmy zabezpieczeni jeśli system jest zawodny? Kto za to odpowiada i jakie są konsekwencje wobec ewidentnych zaniedbań?
Szkoda, że syreny nie wyły w w rocznicę śmierci papieża.... Pisorski Mocherland Piotrkowski....
Pozdrowienia dla miliona pisowców w Warszawie.
Obyście tylko kataru nie złapali,hehehehehehe.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!