metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Emerytka ~Emerytka (Gość)14.04.2024 13:32

Zagłosowałabym na J.W., gdyby zadeklarował, że się wypisze z KO. Tymczasem na PKW cały czas widnieje jako członek Koalicji Obywatelskiej i trochę mnie to przeraża.

1112


ona i ja ~ona i ja (Gość)15.04.2024 11:26

Chojniak jest dobrym prezydentem. Ciągle słyszę o braku zakładów pracy- ale z drugiej strony bezrobocie w mieście mamy niższe niż w województwie. Czyli nie jest tak źle. Że młodzi uciekają do większych miast - to dzieje się nie tylko u nas, ale w całej Polsce. mało tego w Łodzi również ubywa mieszkańców. Więc to nie wina naszego Prezydenta. A pan Wiernicki? Owszem może i sympatyczny. Ale musi najpierw zobaczyć jak działa samorząd, co jest realne a co tylko marzeniem. Za pięć lat - tak. Ale teraz - tylko Chojniak.

38


Bardzo uważny ktoś ~Bardzo uważny ktoś (Gość)13.04.2024 20:17

Analizując zdjęcia z rajdu na epiotrkow oraz na FB Krzysztofa C. odnoszę wrażenie że mam do czynienia z tą samą przypadkowo spotkaną osobą. Czyżby przypadek? Czy ustawka wyborcza? Na FB zdjęcie Krzysztofa C. Teraz z Panią w różowym tshircie z burzą ciemnych loków. Kilka dni wcześniej ta sama osoba na trzecim planie zapowiedzi dzisiejszego rajdu. A następnie okazuje się że ta sama Pani w czarnych loczkach jest mamą przypadkowo spotkanych maturzystek (opisywane przez Krzysztofa C. na swoim FB). Może i zdjęcia nie wyraźne, może moje oczy stare i zniszczone ale już przypadkowo spotkaną maturzystke widzimy na pierwszym planie filmu zapowiadającego dzisiejszy rajd po prawej stronie miłościwie nam panującego Krzysztofa C. Dużo tych przypadków jak na jeden tydzień przed wyborczy.

251


Rolnik57 ~Rolnik57 (Gość)15.04.2024 08:28

Imprezka pożegnalna jak nic

121


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat