metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
żenada ~żenada (Gość)13.03.2009 12:17

Doskonali pracownicy??? Proponuję dziennikarzom bliżej przyjrzeć się świadczonej przez FALK nocnej pomocy lekarskiej. Ta instytucja powinna wysyłać karetkę z lekarzem do wyjazdów w których nie ma zagrożenia życia, a Ci "fachowcy" wszystkie takie wyjazdy spychają na pogotowie. Naprawdę świetni fachowcy - przekazują pogotowiu, że ktoś z gorączką jest nieprzytomny.
Moje dziecko moja leżąca starsza babcia miała gorączkę i poprosiłem o przyjazd właśnie takiego lekarza. Przyjechała karetka z pogotowia ratunkowego która ma pomagać ludziom naprawdę potrzebującym, a nie komuś z gorączka.
Zresztą nie tylko ja miałem wątpliwą przyjemność kontaktów z firmą FALK z W. Polskiego 77. Jeżeli ta firma wygra obawiam sie o nasze bezpieczeństwo.
Taka myśl mi przyszła do głowy: przecież Policja, Straż Pożarna i Pogotowie Ratunkowe to instytucje strategiczne dla bezpieczeństwa ludzi. Jakoś o prywatnej Policji i prywatnej Straży Pożarnej nikt nie słyszał.
W dziwnym kraju mieszkamy!

00


xx ~xx (Gość)13.03.2009 12:25

A może by tak pracownicy NFZu musieli co jakiś czas w ramach ćwiczeń/szkoleń podyżurować w pogotowiu. Ciekawe ilu pracowników piotrkowskiego NFZu byłoby w stanie udzielić pierwszej pomocy człowiekowi na ulicy (reanimacja, sztuczne oddychanie itp...)

00


żenada ~żenada (Gość)13.03.2009 12:47

oj xx mam wrażenie, że nie wiesz o czym mówisz;) Przecież wiadomo co by zrobili - NIC!!! tzn wezwali by karetkę i patrzyli jak człowiek umiera, a później ochrzanialiby zespół karetki, że tak wolno jadą ale nie zwrócą uwagi na to, że sami zakontraktowali tak małą ilość karetek w naszym mieście.

00


zx ~zx (Gość)13.03.2009 13:37

No i doczekaliśmy się prywaty..CO by tutaj sprywatyzować jeszcze,A może SZPITALE///

00


professionalteaching ~professionalteaching (Gość)13.03.2009 13:43

Jak w łódzkiej służbie zdrowia - tylko pawulonu brak.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)13.03.2009 14:15

Prywatn policja by się przydała - zrobiłaby porządek z setkami parkujących na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych oraz trawnikach samochodów oraz z dziesiątkami eLek przejeżdżających na czerwonym świetle - w ostatnią środę widziałem w ciągu 10 minut 2 takie przypadki, oba z tablicami EOP.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat