metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja ~ja (Gość)29.10.2023 19:55

Pomijając kwestię różnicy pomiędzy "wójem i rycerzem" mam jeszcze jedną prośbę do redakcji lub organizatorów wystawy. Do tego jednak niezbędny jest cytat, który, oczywiście, zamieszczam:

Cytuję:
Twórcą wystawy jest Piotr Gajda, pracownik Muzeum, który zgromadził tam zasoby będące od lat w posiadaniu piotrkowskiego Muzeum.

. Wybaczcie, ale chciałbym mieć jasność, czyje są

Cytuję:
zasoby


10


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)28.10.2023 15:05

Myślę, że większość osób nie wie, czym się różni wój od rycerza" - powiedział organizator wystawy. Nie ma to jak kompetentna siła fachowa. Aż dziwne, że jeszcze króla Piotra nie porwało z Piotrkowa Muzeum Wojska Polskiego. Na wystawie jest więcej takich fachowych przepełnionych wiedzą smaczków?

60


sw ~sw (Gość)28.10.2023 11:01

Myślę, że większość osób nie wie, czym się różni wój od rycerza, a rycerz od żołnierza. Kolejne odkrycie Ameryki ? i nie mylić woja z wójem a jak już to wuja.
Adres: https://epiotrkow.pl/news/O-wojach-i-rycerzach-w-piotrkowskim-Muzeum,52822

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat