metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
belzacka76 ~belzacka76 (Gość)10.02.2016 12:41

Dobrze że taka współpraca jest niech kształcą lecz który z tych chłopaków będzie chciał pracować w mbl za najniższą krajową ? Papiery wezmą i za granice wyjadą bo jest popyt na pracowników w tym fachu ja bym tak zrobił

131


mol molranga10.02.2016 12:50

1500 bo firma nie ma pieniędzy. Jedyne co może zaoferować.

81


smutnerealJA ~smutnerealJA (Gość)10.02.2016 12:52

MBL- wielki mi to potencjał gdzie wykwalifikowany pracownik z 6 letnim doświadczeniem w zakresie programowania obrabiarek CNC, który zatrudniony jest prawie od 2 lat w firmie MBL na umowę o prace zarabia średnio od 1 400 do 1 600... kpina....

91


Ramka ~Ramka (Gość)10.02.2016 13:24

Niech się kształcą :) ale pracy w tej firmie im nie polecam bo firma biedna nie ma pieniędzy.

32


asd ~asd (Gość)10.02.2016 13:46

Czyżby konkurencja przy komputerach?

11


Vasyl ~Vasyl (Gość)10.02.2016 15:07

Po pierwsze pieniądze idą do kieszeni Duńczyków. Po drugie jeśli firma przez ścianę "REAC" podziękuje za współpracę z automatu zostaje zwolnionych 40% załogi. Niestety smutne ale prawdziwe. Takie są realia. Brakuje narzędzi do pracy jaki i wyszkolonych pracowników(nie wszyscy to tumany). Uciekają wyszkoleni kilkuletni pracownicy. Teraz zakupili nowy laser. Ciekaw jestem co będzie dalej. Najpierw powinni zacząć od "góry" czyli ludzi siedzących i pierdzących w stołki, którzy nie mają żadnej odpowiedzialności i spychają niedociągnięcia na pracowników produkcji i innych działów.

50


adi ~adi (Gość)10.02.2016 15:48

Ważne jest doświadczenie a co potem czas pokaże. Chłopaki nie piłują młotków na praktykach tylko poznają pracę na konkretnych maszynach.

51


Stańczyk ~Stańczyk (Gość)10.02.2016 23:00

Do smutnerealja.
6 lat doświadczenia w zakresie programowania Cnc i 1400 zł?
Co Ty tam jeszcze robisz?
Nie wiem podejrzewam że sie przechwalasz?
A tak naprawdę to nadajesz się tylko do pchania karuzeli 😀.
Ps. Oczywiście żarcik jesteś super.

01


belzacka76 ~belzacka76 (Gość)11.02.2016 10:07

Smutnerealia ma racje pracowałem tam dawali 20 groszy podwyżki jak założyyłem rodzine od razu podziękowałem i wyjechałem to się dziwili że taka robota tobie też bym radził na CNC jest dużo pracy jeśli programy piszesz jeszcze więcej pozdrawiam

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat