metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
observator ~observator (Gość)29.03.2017 22:59

Przyjdzie nowy walec i wyrówna (czytaj: zmieni). To niesamowite, że radni zajmują się takimi problemami, tak jakby tylko problem nazw rond pozostał, jakby wszystkie inne problemy były dużo mniej ważne lub były już rozwiązane.
Wg mnie szansę na długie bytowanie nazwy ronda ma nazwa nie wiążąca się z jakąkolwiek polityką, dlatego duże szanse długiego trwania nazwy ma np. Rondo Agnieszki Osieckiej czy też Rondo Sulejowskie.

40


wizzair ~wizzair (Gość)29.03.2017 13:35

Pani radna Marleno, tak - przerażają. Dlatego choć jedno z nich mogliście nazwać np. Rondem Bambaryły.

98


Kardasz ~Kardasz (Gość)29.03.2017 23:48

Można było nazwać,,Wieży telewizyjnej w Szydłowie" Praktyczne i sentymentalne dla tych którzy korzystali z niej jak z hotelu...;D ...na godziny...

14


Kardasz ~Kardasz (Gość)29.03.2017 23:58

Obniżono ścieki o 4 grosze.... Dla niektórych ,,zarządzanie" jest słowem ze słownika ,,Wyrazów obcych". Pewnie nas poinformują pismem za 1 zł...

90


obserwator ~obserwator (Gość)30.03.2017 09:20

Z tym rondem Bolka i Lolka.To gość przesądził, Tola powiedziała Lolkowi , że Bolek na niego donosił.

60


poszkodowani ~poszkodowani (Gość)30.03.2017 09:35

A kiedy Rondo Ofiar Gazety Trybunalskiej?

45


maddox maddoxranga30.03.2017 09:46

Idiotyzm i tyle. Po co tak kombinować, w końcu pierwotnie miała to być trasa średnicowa, droga alternatywna dla A1 które będzie płatne, a więc przeznaczona głównie dla tranzytu. Czemu nie można było po prostu nadać tym rondom nazw Twardosławickie i np. Sieradzkie żeby ludzie spoza miasta mogli łatwiej się zorientować gdzie są nawet bez patrzenia na mapę? Koniecznie trzeba dawać nazwy, które za ileś lat ktoś tam będzie zmieniał, bo będzie miał inne poglądy.

141


Nazwy ~Nazwy (Gość)30.03.2017 10:43

Nazwy powinny być ułatwieniem dla kierujących, a nie ujściem dla wybujałych myśli radnych...

100


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)30.03.2017 11:31

Pytanie do epiotrkow: czy głosowania w Radzie Miasta są anonimowe? Chyba nie, więc jeżeli piszecie, że ktoś był przeciw lub się wstrzymał należałoby napisać, który radny.

70


Cecotka Dariusz ~Cecotka Dariusz (Gość)29.03.2017 14:23

Odnosiłem się do determinacji Radnego Brylskiego. Gdyby jeszcze był tak za mieszkańcami a nie za podwyzkami byłoby super.
I nie muszę zagłębiać się do biografi każdego patrona ulicy czy szkoły ja żyję dniem dzisiejszym i liczybsie dla mnie to co będzie jutro a historie zostawiam...
Politykom☺

82


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat