metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.12.2023 19:57

Tylko źle to wróży i będzie jeszcze większy wstyd niż był

82


BoschSimens ~BoschSimens (Gość)15.12.2023 22:06

Hura!!!! To teraz wspólnie z min. infrastruktury Dariuszem Klimczakiem do 31.XII.2024 roku załatwia zbudowanie porządnej, równej i szerokiej drogi S12, szczególnie na odcinku Piotrków Trybunalski - Sulejów. Sprawy ochrony środowiska, projekty, warunki środowiskowe, przetargi, obwodnica Sulejowa z nowymdodatkowym mostem, firmy drogowe będą pracować pod ich kierownictwem, że taczek nie będzie czasu załadować. Hura! Ruszy się sprawą wartko i błyskawiczne. Oczywiście we wspólnej współpracy ze wszystkimi posłami z piotrkowskiego okręgu wyborczego. Czy czegoś nie rozumiem? Pozdrawiam

36


No tak... ~No tak... (Gość)15.12.2023 22:30

... bo jak nie to, to co?

11


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)16.12.2023 08:56

Jak nie może być dobrze, to niech chociaż będzie wesoło !

33


ex piotrkowiak ~ex piotrkowiak (Gość)16.12.2023 08:38

Ciekawe ile wynosiła składaka na fundusz wyborczy za wpisanie na listę kandydatów. Musiała być znaczna, skoro można od razu dostać posadę w ministerstwie. Degrengolada polityków będzie trwała póki nie rozbijemy systemu wyborów partyjnych i nie wprowadzimy okręgów jednomandatowych. Bo tak naprawdę nie głosujemy na kandydatów, tylko na partię, a ona ustala kto będzie posłem.

64


Zmanipulowany ~Zmanipulowany (Gość)16.12.2023 17:01

Czy Paulina Henning -Kłoska już zdążyła zmienić barwy partyjne i jest w lewicy.? Myślałem ,że Trzeciej drodze jest nie po drodze z lewicą.Myślałem że tylko PIS kłamał a tutaj zobaczyliśmy zakłamanie.

84


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)16.12.2023 07:51

Żałosne i ta pani też

85


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)15.12.2023 10:25

Cytuję:
nie została wybrana na kolejną kadencję. Nie oznacza to jednak końca jej politycznej kariery. Była posłanka rozpoczęła już pracę w ministerstwie


W pewnej kultowej komedii był facet, który był z zawodu dyrektorem. A ta pani jest najwyraźniej z zawodu politykiem.

Cytuję:
tekę ministra klimatu otrzymała Paulina Hennig-Kloska z Lewicy.


Niech mnie ktoś oświeci i wyjaśni w końcu sens istnienia ministra od klimatu.

213


goœć_anna ~goœć_anna (Gość)15.12.2023 16:21

Lewica to cofnięcie nas do epoki kamienia łupanego plus demoralizacja i upadek zasad moralnych.

1710


logikkk ~logikkk (Gość)17.12.2023 13:36

Słychać wycie znakomicie.

43


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat