metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dobiegłem ~dobiegłem (Gość)25.06.2016 08:15

Impreza świetna. Niestety mnie osobiście pogoda zmasakrowała.

52


ola ~ola (Gość)25.06.2016 08:48

Świetna inicjatywa - brawo!

42


oceniający ~oceniający (Gość)25.06.2016 09:05

impreza super, ale niektórzy porządkowi reagujący pod miarę na próby przejścia poprzecznego przez ulicę w przyszłości powinni być zaangażowani do uprzątania kubków w pobliżu punktów wydających napoje

70


zainteresowany ~zainteresowany (Gość)25.06.2016 09:24

a ja się pytam gdzie są wyniki? na stronie organizatora info sprzed trzech dni o lidze amatorskiej... piotrkowska amatorka...

41


RodowityPiotrkowianin RodowityPiotrkowianinranga25.06.2016 10:05

Ja się pytam gdzie była reklama tego biegu? O samym biegu dowiedziałem się w trakcie wczorajszego spaceru. 799 miało być uczestników a było znacznie mniej, ponieważ mieszkańcy piotrkowa nie byli poinformowani o tym wydarzeniu.
Jeżeli już organizuje się taki bieg to należy wyznaczyć tory do biegania, a nie zmuszać mieszkańców to obchodzenia całego miasta dookoła.

28


gość ~gość (Gość)25.06.2016 10:36

"Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur to rozwijanie sportowych zainteresowań mieszkańców miasta, integracja środowiska sportowego, propagowanie zdrowego stylu życia i promocja znaczenia Piotrkowa Trybunalskiego w historii Rzeczypospolitej."
(cytat ze strony organizatora biegu)
A wygrywa zawodowy "wygrywacz" biegów jakichkolwiek...
Organizatorzy naprawdę nie słyszeli o afrykanskim "sportowym"niewolnictwie?
Wstyd!
Który z zacytowanych ze strony organizatora celów spełniła rejestracja tego egzotycznego zawodowca?

60


Run ~Run (Gość)25.06.2016 11:04

Raz ze wracając musiałam iść dookoła bo niestety trasa była tal wyznaczona że nie można było przejść w wielu miejscach. Poza tym dlaczego żaden portal nie pisze o tym że na trasie zasłabł jeden z uczestników i musiał bardzo długo czekać na pomoc mimo że na trasue były karetki. Sytuacja kompletnie dla mnie nie do zrozumienia. Mam tylko nadzieję że wszystko z tym człowiekiem jest ok. Impreza fajna ale też o niej dowiedziałam się wczoraj idąc na stare Miasto.

51


Biegacz ~Biegacz (Gość)25.06.2016 11:24

Trębacz chodzi po Piotrkowie i wymyśla kłamstwa. Zapomniał o realiach i o reklamie biegu. Może trąby nie nastroił do prawdy. Trąba gra tylko fałsz.

31


user377 ~user377 (Gość)25.06.2016 11:32

Tak! Mało rozreklamowany ten bieg a przecież nie wszyscy siedzą z nosem w internecie. Szukałam na słupach ogłoszeniowych plakatów - niestety nie było. Poza tym rozczarowała mnie piotrkowska publiczność. Mało spontaniczności, radości... więcej werwy do oklasków mieli sami uczestnicy , choć im było znacznie cieplej niż nam. Brawo dla prowadzących finisz i kilku osób z trąbkami i gwizdkami i dla dwóch starszych pań (jedna w kapelutku) które nie szczędziły gardeł do ostatniego finiszującego.

21


biegacz ~biegacz (Gość)25.06.2016 10:55

Do rodowity piotrkowianin radze rozpędzić się i je.... Głową w słup . Wielka tragedia że raz w roku musiałeś iść nie tą trasą co zawsze leśny dziadkuale trzeba krytykować no bo jak jakoś 700 osób widziało i słyszało ogłoszenie a ty biedaku nie o jak nam szkoda - kretyn

17


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat