metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_piotrkowianin ~go?ć_piotrkowianin (Gość)20.03.2024 19:43

Jestem zaskoczony, że zdjęcia przed prokuraturą nie bylo. Widać to takie hobby tego pana. Wszyscy są źli tylko on biedak, zbawca narodu. Najpierwej burza medialna do Prezydenta mimo iż sprawa ciepłowni dotyczyła załatwiana przez media a nie z samymi zainteresowanymi i teraz też wszystko za pośrednictwem mediów. Bo przecież nie chodzi o to żeby wykazać nieprawidłowości tylko zrobić szum wokół własnej osoby. Słów brak

27


Członkini ~Członkini (Gość)20.03.2024 19:49

I w ten oto sposób Platforma straciła mój głos w wyborach. Skoro tego typu ludzi dają na swoje listy, to ja podziękuję

17


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)20.03.2024 17:03

A sokalski gdzie był? jako prezes spółdzielni nie interesował się wydatkami?aż dziwne?chyba sam na siebie nasłał prokuraturę

310


Rozśmieszona ~Rozśmieszona (Gość)20.03.2024 20:21

Wysłuchałam wczoraj w radio pana Sokalskiego i zrozumiałam, że zaraz idzie do prokuratury złożyć zawiadomienie ale nie pamięta w jakiej konkretnie sprawie...Czy pan prezes ma aktuale badania lekarskie??? No Dariusz Joński to to nie jest. Czy władze lokalne PO tego słuchają? Czemu bierzecie na swoje listy tgo typu ludzi?? Przecież oczywistym jest że w całej sprawie nie chodzi o spółdzielnię tylko o wybory! Szkoda ze komisji śledczej spółdzielnianej nie pwołał, może by się bardziej wybił...

34


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)20.03.2024 20:41

Przecież ktoś tego pana wybrał, a jeżeli są przekręty w spółdzielni i to na miliony, to jak najbardziej trzeba to sprawdzać, bo to są pieniądze mieszkańców. Brawo Panie Sokalski za odwagę.

70


go?ć_mieszkanka ~go?ć_mieszkanka (Gość)20.03.2024 20:50

Bardzo dobrze, rozgonić tę sitwę

20


Superpartia ~Superpartia (Gość)20.03.2024 20:57

Znów w komentarzach odzywa się opozycja

10


Cyrk ~Cyrk (Gość)20.03.2024 21:07

Teraz będzie sprawdzał jak poszedł wniosek o odwołanie ????

21


Załamama ~Załamama (Gość)20.03.2024 19:22

Platforma ObywTelska to moja partia i wstyd mi,że ludzie pokroju tego pana są na listach wyborczych
Pan Sokalski to dyrektor z zawodu i nic więcej. Jego radiowe wycieczki są żenujące. Mieszkańcy Piotrkowskiej Spółdzielni - współczuję zarządcy waszych zasobów. Zastanawiajcie się błagam, kogo wprowadzacie do rady nadzorczej, bo to ona później funduje nam nieudolnych prezesów!

97


go?ć_anonim ~go?ć_anonim (Gość)20.03.2024 21:42

Pan Sokalski zaczynając swoją przygodę w spółdzielni zaczął od samego początku z wnioskiem o podwyżkę wynagrodzenia. Nie dostał tyle ile chciał teraz mu się przypomniało, że chodzi o pieniądze mieszkańców. Przecież pełni funkcję od sierpnia ubiegłego roku a od czerwca jest wydelegowany do zarządu. Sam chce wkręcać swoich znajomych do PSM już jakaś pani adwokat jest. Ludziom obiecał rzeczoznawcę pożarowego a z kim tworzy inicjatywę Piotrkowską z byłym strażakiem. Wszędzie gdzie pójdzie robi dym o nic aby o nim mówiono. Jak chce dobrze dla mieszkańców to niech jego małżonka przyjmuję mieszkańców w swoim gabinecie za darmo skoro jest taki dobry dla mieszkańców. Obiecuję rzeczy które ludzie chcą usłyszeć a skąd pieniądze weźmie już nie powie że wszystko jest robione z czynszów które by poszły w górę. Dodatkowo jak by został wybrany do sejmiku to musi dostać wolne na posiedzenia a pensje w spółdzielni pobiera normalnie bo takie mamy prawo. Jak jest prezesem od urodzenia to niech idzie do korporacji jak ma takie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu.

63


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat